:: توجه ::

شرکت در آزمون حضوری شرط اولیه دوره های مجازی می باشد. همچنین شرکت کنندگان تنها مجاز به مشاهده فیلمهای آموزشی از طریق کارتابل آموزشی خود می باشد لذا هر گونه دسترسی دیگر به فیلمهای آموزشی (همانند دانلود کردن و ...) مورد تایید نمی باشد و متقاضی مجاز به شرکت در آزمون الکترونیکی نخواهد بود.


پیش از ثبت نام در دوره های مجازی کارت بازرگانی لطفا به نکات زیر توجه فرمائید:

توجه 1: متقاضیان دریافت کارت بازرگانی (اعم از دارندگان مدرک دیپلم، فوق دیپلم، لیسانس و بالاتر) می بایست پس از تکمیل پرونده در سامانه یکپارچه کارت بازرگانی هوشمند و تائید نهایی پرونده(دریافت نام کاربری و رمز ورود) اقدام به رزرو کلاسهای مجازی نموده و طبق تاریخ اعلام شده برای آزمون نهایی، با در دست داشتن اصل کارت شناسائی معتبر عکس دار(کارت ملی، شناسنامه و یا گذرنامه) راس ساعت 13:30 در محل موسسه آموزش اتاق بازرگانی (خیابان وزراء، خیابان 21، پلاک 10-ساختمان شماره 2 اتاق بازرگانی تهران) حضور به هم برسانند. لازم به ذکر است که آزمون به صورت الکترونیکی و در محل موسسه انجام می پذیرد.

توجه 2: دارندگان مدرک مرتبط (مدیریت صنعتی، اقتصاد، مدیریت بازرگانی، MBA) مجاز به شرکت در دوره های مجازی نیستند.

توجه 3: متقاضیانی که در کلاس های مجازی کارت بازرگانی ثبت نام کرده اند موظفند که حد اقل 5 ساعت مطالعه روی محتوای آموزشی داشته باشند(مشاهده فیلمهای آموزشی) در غیر این صورت مجاز به شرکت در آزمون نهایی نخواهند بود.

***توجه 4(خیلی مهم):شرکت در آزمون حضوری شرط اولیه دوره های مجازی می باشد. همچنین شرکت کنندگان تنها مجاز به مشاهده فیلمهای آموزشی از طریق کارتابل آموزشی خود می باشد لذا هر گونه دسترسی دیگر به فیلمهای آموزشی (همانند دانلود کردن و ...) مورد تایید نمی باشد و متقاضی مجاز به شرکت در آزمون الکترونیکی نخواهد بود.

توجه 5: چنانچه متقاضیان دوره های مجازی کارت بازرگانی به دلایل مذکور مجوز شرکت در آزمون را نداشته باشد، جهت شرکت در کلاسهای حضوری با واحد آموزش تماس حاصل فرمایند.

 

» راهنمای رزرو کلاس های آموزشی کارت بازرگانی

» راهنمای استفاده از سامانه آموزش مجازی کارت بازرگانی

» ورود به سامانه آموزش مجازی آنلاین

 

در صورت ضرورت با شماره تلفن 88714940  تماس حاصل فرمایید.