برگزاری دوره مدیریت کسب و کار با همکاری دانشگاه ویکتوریا

اتاق تهران تا 60 درصد از شرکت کنندگان حمایت مالی می‌کند

تاريخ 1396/07/16 ساعات 16:54

 دوره مدیریت کسب‌وکار در محیط بین‌الملل که ثمره همکاری مشترک مرکز آموزش اتاق تهران و مدرسه عالی بازرگانی گوستاوسون دانشگاه ویکتوریای کاناداست، با شرایط جدید برگزار می‌شود.

هدف از این دوره آموزشی، افزایش دانش و مهارت فعالان اقتصادی با مقوله مدیریت کسب‌وکار به ویژه در محیط بین‌الملل است که به توانمندسازی آنان برای ورود به بازارهای بین‌المللی کمک می‌کند. فعالان اقتصادی در این دوره آموزشی که طی دو مرحله در تهران و کانادا برگزار می‌شود، با مدیریت و راهبری بنگاه‌های اقتصادی در مقیاس جهانی، کسب‌وکارهای نوین جهانی، تعاملات بین‌المللی و چگونگی گسترش تبادلات اقتصادی با شرکت‌های خارجی آشنا می‌شوند.

دیدار و مذاکره مستقیم با فعالان اقتصادی کانادایی نیز از دیگر مزایای این دوره آموزشی است که برای توسعه مراودات تجاری دو طرف برنامه‌ریزی شده است.

بنا براعلام مرکز آموزش اتاق تهران، مخاطبان این دوره آموزشی مدیران‌عامل بنگاه‌های اقتصادی و مدیران ارشد حوزه بازرگانی، اجرایی، تجارت خارجی یا فروش و مذاکره در شرکت‌های بخش خصوصی هستند که ممکن است با حضور در این دوره بتوانند بهره بیشتری از فضای تعاملی پسابرجام ببرند.

در این دوره آموزشی، علاوه بر محتوای آموزشی، خدمات دیگری مانند اخذ ویزای کانادا، برگزاری جلسات مذاکره مستقیم با فعالان اقتصادی و نمایندگان شرکت‌های منتخب کانادایی در شهرهای ونکوور و ویکتوریا، بازدید از شرکت‌های تولیدی و تجاری منتخب نیز به حاضران ارائه می‌شود.

علاقمندان به حضور در این دوره‌ها باید به زبان انگلیسی تسلط و شرایط کافی برای اخذ ویزای کانادا را داشته باشند. هم‌چنین حداقل مدرک لازم برای حضور در این دوره لیسانس است. ضمن این که حضور نهایی در این دوره منوط به انجام مصاحبه حضوری است.

مدت این دوره آموزشی 11 روز است که سه روز نخست آن در مهرماه سال جاری در تهران و هشت روز دیگر آن در شهر ویکتوریا در کانادا در آذر ماه خواهد بود.

پس از پایان این دوره نیز به حاضران گواهینامه معتبر از طرف اتاق تهران و دانشگاه ویکتوریا اعطا می‌شود.

 

فرصت ویژه با حمایت اتاق تهران

اتاق تهران اما برای مدت زمان سه روزه این دوره آموزشی در تهران برنامه ویژه‌ای تدارک دیده است. در این برنامه یکی از مشاورین مطرح بین‌المللی به ایران می‌آید تا به شرکت‌های ایرانی آموزش و مشورت بدهد که چگونه کسب‌وکارشان را بین‌المللی کنند و با استفاده از فرصت‌های ناپیدای پس از برجام ثروت خود را افزایش دهند. شریل توماس سال‌ها مدیر دوره‌های بین‌الملل دانشگاه شریف بوده و همچنین ارتباطات بسیار نزدیک با شرکت‌ها و تجار کانادا دارد.

این استاد تجارت دانشگاه ویکتوریا در این برنامه آموزشی که در اتاق تهران برگزار می‌شود به مدت سه روز حضور می‌یابد و به آموزش و مشاوره فعالان اقتصادی می‌پردازد.

نکته مهم این که اتاق تهران از تعداد محدودی از فعالان اقتصادی حاضر در این برنامه تا میزان 60 درصد حمایت مالی می‌کند.

 

اهداف این دوره آموزشی عبارت است از آمادگی برای استفاده از فرصت‌های ناپیدای پس از برجام، مشاوره شخصی برای بین‌المللی کردن کسب‌وکار شرکت‌کنندگان، آمادگی برای همکاری استراتژیک با شرکت‌های کانادایی و معرفی فرصت‌های ورود به بازار کانادا.

مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با همکاری دانشگاه ویکتوریا کانادا برای اولین بار در ایران اقدام به برگزاری دوره مدیریتی کسب‌وکار در محیط بین‌الملل کرده است. دانشگاه ویکتوریا کانادا یکی از بهترین و برترین دانشگاه‌های کاناداست که در شش سال گذشته رتبه اول و در برخی موارد رتبه دوم را در رتبه‌بندی دانشگاه‌های جامع این کشور کسب کرده است.

هزینه برگزاری این دوره مبلغ 1000 دلار کاناداست که حمایت 60 درصدی اتاق بازرگانی تهران از شرکت‌کنندگان، باعث کاهش هزینه دوره تا مبلغ 400 دلار شده است.

در این دوره سه روزه در نوبت صبح به ارائه راهکارهای ورود به بازارهای جهانی و معرفی فرصت‌های در دسترس بازرگانان ایرانی برای جهانی شدن پرداخته می‌شود و در نوبت عصر شرکت‌کنندگان از راهنمایی نفر به نفر استاد، استفاده می‌کنند.

فعالان اقتصادی و علاقمندان به حضور در این دوره می‌توانند جهت دریافت اطلاعات تکمیلی و همچنین دریافت رزومه استاد با شماره 88713078 تماس بگیرند.