اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره‌ آموزشی کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار

تاريخ 1396/06/29 ساعات 11:28

مرکز آموزش اتاق تهران، در ادامه برگزاری دوره‌های کاربردی برای فعالان اقتصادی، دوره آموزشی «کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار» را برگزار می‌کند.

 به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در حالی که توانمندسازی و آگاه‌سازی فعالان اقتصادی به‌ویژه مدیران تجارت بین‌الملل بنگاه‌ها و نوآفرینان و مدیرانی که تازه کسب‌وکار خود را آغار کرده‌اند؛ در اولویت برنامه‌های مرکز آموزش اتاق تهران قرار گرفته، این مرکز برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متعددی را در دستور کار خود قرار داده است.

این دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی که متناسب با نیازهای روز فعالان بخش خصوصی و بنگا‌ه‌های اقتصادی تدوین و برنامه‌ریزی شده است، به طور مداوم از طریق سایت و کانال تلگرامی اتاق تهران اطلاع‌رسانی می‌شود تا جامعه مخاطبان خود را پیدا کند و فعالان اقتصاد و اعضای اتاق تهران نیز از برگزاری این دوره‌ها مطلع شوند.

در تازه‌ترین برنامه‌ریزی مرکز آموزش اتاق تهران، دوره آموزشی «کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار» به مدت 16 ساعت آموزشی در دستور کار قرار گرفته است که پس از ثبت‌نام از متقاضیان از روز یکشنبه 16 مهر ماه سال جاری برپا می‌شود.

مخاطبان این دوره آموزشی تمامی کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکار، مدیران و کارشناسان بنگاه‌هاي اقتصادي هستند و مسوولیت تدریس و هدایت این دوره برعهده سعید محمدی است. این دوره در روزهای یکشنبه‌ و سه‌شنبه‌ در ساعت 15 تا 19 برگزار می‌شود.

در این دوره مبانی کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار نظیر کارآفرینی شرکتی، کارآفرینی سازمانی، توسعه در روش‌ها و استراتژي‌هاي بازاریابی و فروش، کارآفرینی در بازارهاي جهانی و آشنایی با نوشتن طرح کسب‌وکار و توسعه مدل کسب وکار ارائه می‌شود.

با توجه به محدودیت‌های موجود برای پذیرش، اولویت حضور در این دوره با علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. ضمن این که علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند (علاوه بر دریافت‌ فرم ثبت‌نام با توضیحات تکمیلی) با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام دوره آموزشی«کارآفرینی و توسعه کسب‌وکار»