اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی قانون امور گمرکی و مقررات صادرات و واردات(تکمیل شد)

تاريخ 1396/06/29 ساعات 11:26

مرکز آموزش اتاق تهران برای آشنایی فعالان حوزه تجارت با «قانون امور گمرکی و مقررات صادرات و واردات» دوره‌ای آموزشی با همین مضمون برگزار می‌کند.

 مرکز آموزش اتاق تهران دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متناسب با نیازهای روز فعالان بخش خصوصی و بنگا‌ه‌های اقتصادی تدوین و برنامه‌ریزی می‌کند که به طور مداوم از طریق سایت و کانال تلگرامی اتاق تهران اطلاع‌رسانی می‌شود تا جامعه مخاطبان خود را پیدا کند و فعالان اقتصاد و اعضای اتاق تهران نیز از برگزاری این دوره‌ها مطلع شوند.

 

مخاطبان دوره آموزشی قانون امور گمرکی و مقررات صادرات و واردات، بازرگانان، کارگزاران گمرکی، دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی، کارشناسان و مدیران دپارتمان‌های بازرگانی، تدارکات خارجی شرکت‌های حمل‌ونقل هستند که با حضور در این دوره طی 16 ساعت آموزش‌های لازم را توسط مدرس دوره، آقای زینال‌زاده، خواهند دید.

رویه گمرکی و روش‌های واردات، ترانزیت خارجی، انتقالی، کابوتاژ، کاربرد تعرفه در مراحل واردات، مراحل واردات، ثبت سفارش، ترخیص، ثبت سفارش و حقوق مکتسبه، تغییرات حقوق ورودی، حقوق ورودی، مالیات بر ارزش افزوده، سود بازرگانی تخلفات و قاچاق، کالای متروکه، مرور زمان در گمرک و استرداد حقوق ورودی، مواد اولیه و قطعات به‌کار رفته در تولید کالای صادراتی از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره تعیین شده است.

این دوره آموزشی، از روز سه‌شنبه 18 مهر ماه سال جاری آغاز می‌شود و روزهای برگزاری آن شنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها ساعت 16 تا 20 در نظر گرفته شده است.

با توجه به محدودیت‌های موجود برای پذیرش، اولویت حضور در این دوره‌ها با علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند. ضمن این که علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند (علاوه بر دریافت‌ فرم‌های ثبت‌نام با توضیحات تکمیلی) با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام دوره آموزشی «آشنایی با قانون امور گمرکی و مقررات صادرات و واردات»

 

تکمیل شد