مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی آشنایی با قانون تجارت

تاريخ 1396/05/31 ساعات 14:48

 مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران دوره آموزشی دوره آموزشی آشنایی با قانون تجارت را برگزار می‌کند.

 مرکز آموزش اتاق بازرگانی تهران در راستای برنامه‌های آموزشی خود برای اعضای اتاق تهران و فعالان اقتصادی بخش خصوصی دو دوره آموزشی با عناوین «آشنایی با قانون تجارت» برگزار می‌کند.

این دوره به مدت 16 ساعت و در چهار جلسه چهار ساعته برگزار می‌شود. اولین جلسه آن روز یکشنبه 19 شهریور ما برپا می‌شود و ساعات و روزهای برگزاری آن یکشنبه و دوشنبه از ساعت 16 تا 20 است.

با توجه به ضروری بودن آشنایی با قانون تجارت برای تمامی فعالان بخش خصوصی، مخاطبان این دوره آموزشی تمامی صاحبان کسب‌وکار و مدیران و کارشناسان بنگاه‌های اقتصادی هستند که با سرفصل‌هایی چون تنظیم روابط تجاری در قالب قرارداد حقوقی، توسعه و ارتقا کسب‌وکار، قانون چک و چگونگی کیفری شدن آن، آشنایی با پولشویی و شیوه‌های نوین کلاهبرداری و مراقبت در برابر آن و مسایل مهم حوزه تجارت آشنا می‌شوند.

این دوره آموزشی در محل ساختمان شماره 2 اتاق تهران، مرکز آموزش، برگزار می‌شود و به افرادی که با موفقیت آن را به پایان برسانند، گواهینامه معتبر اعطا می‌شود.  علاقمندان به حضور می‌توانند فرم ثبت‌نام را دریافت و پس از تکمیل، آن را به نمابر 88107762 یا ایمیل edu@tccim.ir ارسال کنند.

هم‌چنین علاقمندان به حضور در این دو دوره آموزشی می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107723 و 88107732 تماس بگیرند.

دریافت فرم ثبت‌نام دوره آموزشی آشنایی با قانون تجارت