مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی طراحی، برنامه‌ریزی و مدیریت نمایشگاه‌های بین‌المللی

تاريخ 1396/04/17 ساعات 10:48

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای ایفای وظایف و مسئولیت‌های آموزشی خود در مرداد ماه امسال یک کارگاه آموزشی با عنوان طراحی، برنامه‌ریزی و مدیریت نمایشگاه‌های بین‌المللی برگزار می‌کند.

 

مرکز آموزش اتاق تهران برابر برنامه‌ریزی انجام شده برای ماه میانی تابستان امسال، این کارگاه آموزشی را برپا می‌کند که می‌تواند در افزایش و تقویت دانش کاربردی فعالان حوزه کسب‌وکار بسیار موثر باشد.

این کارگاه آموزشی برنامه‌ریزی شده برای مرداد ماه 96 با عنوان «طراحی، برنامه‌ریزی و مدیریت نمایشگاه‌های بین‌المللی» به متقاضیان و فعالان اقتصادی ارائه می‌شود. مدت زمان این کارگاه نیز هشت ساعت است که طی دو جلسه در روزهای دوشنبه 23 و چهارشنبه 25 مرداد ماه جاری از سوی مرکز آموزش اتاق تهران برگزار می‌شود.

مدرس این دوره آموزشی سعید نیک‌نام است و مخاطبان آن کارشناسان مسئول و مدیران واحدهای تخصصی حضور و فعالیت بنگاه‌های اقتصادی در نمایشگاه‌های بین‌المللی هستند. بازارسنجی تجارت از طریق تجارت الکترونیک، شناخت اکسپوهای جهانی و نیز ارتباطات بین‌المللی نمایشگاهی از جمله سرفصل‌های این کارگاه آموزشی است. مهلت ثبت‌نام برای حضور در این کارگاه نیز سه روز قبل از شروع اولین جلسه کارگاه است.

ضمن این که با توجه به محدودیت ظرفیت آخرین مهلت ارسال فرم‌ثبت‌نام سه روز قبل از آغاز نخستین جلسه کارگاه در نظر گرفته شده است. اولویت حضور در این کارگاه با افرادی است که زودتر ثبت‌نام کنند.

حضور در این کارگاه آموزشی منوط به تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال مدارک لازم به شماره نمابر 88107762 یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir است. فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران هم‌چنین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های آموزشی فوق با شماره تلفن 88107732 و 88107723 مربوط به مرکز آموزش اتاق تهران تماس بگیرند.

دریافت فرم ثبت‌نام کارگاه آموزشی طراحی، برنامه‌ریزی و مدیریت نمایشگاه‌های بین‌المللی