مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین کار و تامین اجتماعی

تاريخ 1396/04/11 ساعات 10:47

 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای ایفای وظایف و مسئولیت‌های آموزشی خود در مرداد ماه امسال یک کارگاه آموزشی با عنوان آشنایی با قوانین کار و تامین اجتماعی برگزار می‌کند.

مرکز آموزش اتاق تهران برابر برنامه‌ریزی انجام شده برای ماه میانی تابستان امسال، این کارگاه آموزشی را برپا می‌کند که می‌تواند در افزایش و تقویت دانش کاربردی فعالان حوزه کسب‌وکار بسیار موثر باشد.

بنا بر اعلام برنامه مرکز آموزش اتاق تهران، کارگاه آموزشی «آشنایی با قوانین کار و تامین اجتماعی» از روز دوشنبه 2 مرداد ماه 96 در محل ساختمان آموزش اتاق تهران برگزار خواهد شد. در این کارگاه هشت ساعته که در دو جلسه برگزار می‌شود سرفصل‌هایی چون ساختار کنونی تامین اجتماعی ایران، تکالیف قانونی کارفرمایان در مقابل بیمه‌شدگان، حقوق قانونی کارفرمایان، محاسبات بیمه‌ای، جرائم و تخلفات و مقررات کیفری، نگاهی به آیین‌نامه‌های اجرایی تامین اجتماعی و .... آموزش داده می‌شود و با مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.

مدرس این دوره آموزشی غلامرضا مهردل است و مخاطبان آن تمامی صاحبان کسب‌وکار و مدیران بنگاه‌های اقتصادی هستند. این کارگاه در محل مرکز آموزش اتاق تهران واقع در ساختمان شماره 2 اتاق تهران برگزار می‌شود.

ضمن این که با توجه به محدودیت ظرفیت آخرین مهلت ارسال فرم‌ثبت‌نام سه روز قبل از آغاز نخستین جلسه کارگاه در نظر گرفته شده است. اولویت حضور در این کارگاه با افرادی است که زودتر ثبت‌نام کنند.

حضور در این کارگاه آموزشی منوط به تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال مدارک لازم به شماره نمابر 88107762 یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir است. فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران هم‌چنین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های آموزشی فوق با شماره تلفن 88107732 و 88107723 مربوط به مرکز آموزش اتاق تهران تماس بگیرند.

دریافت فرم ثبت‌نام کارگاه آموزشی آشنایی با قوانین کار و تامین اجتماعی