• 88723801, 88723804, 88723805
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی فنون و روش‌های مذاکرات فاینانس بین‌المللی و جذب سرمایه‌گذاری خارجی

تاريخ 1396/05/17 ساعات 10:46

 اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای ایفای وظایف و مسئولیت‌های آموزشی خود در مرداد ماه امسال یک کارگاه آموزشی با عنوان فنون و روش‌های مذاکرات فاینانس بین‌المللی و جذب سرمایه‌گذاری خارجی برگزار می‌کند.

مرکز آموزش اتاق تهران برابر برنامه‌ریزی انجام شده برای ماه میانی تابستان امسال، این کارگاه آموزشی را برپا می‌کند که می‌تواند در افزایش و تقویت دانش کاربردی فعالان حوزه کسب‌وکار بسیار موثر باشد.

کارگاه آموزشی «فنون و روش‌های مذاکرات فاینانس بین‌المللی و جذب سرمایه‌گذاری خارجی» در یک جلسه چهار ساعته برگزار می‌شود و مدرس آن پیمان مولوی است. در این کارگاه مدیران، کارشناسان ارشد و کارشناسان سازمان‌ها می‌توانند حضور داشته باشند و در مباحث مهم مربوط به مذاکره مشارکت داشته باشند.

برابر برنامه‌ریزی این کارگاه آموزشی، روز یکشنبه 29 مرداد ماه 1396 از ساعت 16 الی 20 برگزار و سرفصل‌های مهمی چون استراتژی مناسب برای تامین مالی، جذب سرمایه‌گذار و ارائه سهم، آشنایی و اجرای مدل میانگین موزون هزینه سرمایه برای تعیین استراتژی، اصول و فنون مذاکره، اجتناب از مذاکرات مبتنی بر شانس، ارائه مدل هدفمند در مذاکرات و ... در آن به بحث و بررسی و تبادل‌نظر گذاشته می‌شود.

ضمن این که با توجه به محدودیت ظرفیت آخرین مهلت ارسال فرم‌ثبت‌نام سه روز قبل از آغاز نخستین جلسه کارگاه در نظر گرفته شده است. اولویت حضور در این کارگاه با افرادی است که زودتر ثبت‌نام کنند.

حضور در این کارگاه آموزشی منوط به تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال مدارک لازم به شماره نمابر 88107762 یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir است. فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران هم‌چنین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌های آموزشی فوق با شماره تلفن 88107732 و 88107723 مربوط به مرکز آموزش اتاق تهران تماس بگیرند.

دریافت فرم ثبت‌نام کارگاه آموزشی فنون و روش‌های مذاکرات فاینانس بین‌المللی و جذب سرمایه‌گذاری

 

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.