مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی مدیریت خرید، سفارشات خارجی و اعتبارات اسنادی ویژه بازرگانان

تاريخ 1396/04/17 ساعات 10:44

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای ایفای وظایف و مسئولیت‌های آموزشی خود در مرداد ماه امسال یک دوره آموزشی با عنوان مدیریت خرید، سفارشات خارجی و اعتبارات اسنادی ویژه بازرگانان برگزار می‌کند.

 مرکز آموزش اتاق تهران برابر برنامه‌ریزی انجام شده برای ماه میانی تابستان امسال، این دوره آموزشی را برپا می‌کند که می‌تواند در افزایش و تقویت دانش کاربردی فعالان حوزه کسب‌وکار بسیار موثر باشد.

دوره آموزشی «مدیریت خرید، سفارشات خارجی و اعتبارات اسنادی ویژه بازرگانان» در مدت 32 ساعت برگزار می‌شود. قرار است این دوره آموزشی از روز یکشنبه اول مرداد ماه امسال، در محل ساختمان مرکز آموزش اتاق تهران برگزار شود.

روزهای برپایی این دوره آموزشی یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها از ساعت 16 الی 20 خواهد بود و مسئولیت تدریس آن نیز برعهده ایرج زینال‌زاده است.

طی این دوره آموزشی، صاحبان کسب‌وکار و مدیران بنگاه‌های اقتصادی با مباحثی همچون روش‌های واردات و ثبت سفارش، بیمه حمل‌و‌نقل، روش‌های پرداخت در واردات، قراردادهای خرید و مذاکرات، کارت بازرگانی، کاربرد اینکوترمز در واردات کالا و ترخیص و مجموعه کاملی از قوانین و مقررات و اصول و فنون مربوط به امور بازرگانی و تجارت آشنا می‌شوند. ضمن این که در پایان این دوره آموزشی به شرکت‌کنندگان گواهینامه معتبر اعطا می‌شود.

با توجه به محدودیت ظرفیت آخرین مهلت ارسال فرم‌ثبت‌نام سه روز قبل از آغاز نخستین جلسه دوره در نظر گرفته شده است. اولویت حضور در این دوره با افرادی است که زودتر ثبت‌نام کنند.

حضور در این دوره آموزشی منوط به تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال مدارک لازم به شماره نمابر 88107762 یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir است. فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران هم‌چنین می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دوره‌ آموزشی فوق با شماره تلفن 88107732 و 88107723 مربوط به مرکز آموزش اتاق تهران تماس بگیرند.

دریافت فرم ثبت‌نام دوره آموزشی مدیریت خرید، سفارشات خارجی و اعتبارات اسنادی