اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی آشنایی با پنجره واحد تجارت فرامرزی

تاريخ 1396/03/29 ساعات 13:44

کارگاه آموزشی آشنایی با پنجره واحد تجارت فرامرزی (EPL) از سوی مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران و برای افزایش اطلاعات و آگاهی فعالان بخش خصوصی برگزار می‌شود.

  به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، این کارگاه آموزشی ویژه صاحبان کسب‌و‌کار، مدیران بنگاه‌های اقتصادی و اعضای اتاق تهران برگزار می‌شود و در آن سرفصل‌هایی چون اصول و مبانی ترانزیت داخلی و خارجی، انواع اظهارنامه، ثبت مانیفست الکترونیکی، ثبت ترخیصیه، ارتباط با سازمان‌های همجوار، ارزش‌گذاری گمرکی، عدل‌بندی الکترونیکی، فرآیندهای ترخیص کالا و ... در رویه‌های صادرات و واردات به مخاطبان آموزش داده می‌شود.

مدت این کارگاه آموزشی که در ساختمان شماره دو اتاق تهران برگزار می‌شود، 8 ساعت آموزشی است که در روزهای پنج‌شنبه از ساعت 9 تا 13 برپا می‌شود. شروع این دوره نیز از پنج‌شنبه 15 تیرماه 96 برنامه‌ریزی شده است.

مدرس این دوره آموزشی حبیب‌اله نجاتی‌زاده است که سوابق اجرایی زیادی در سرپرستی گمرکات مختلف دارد و معاونت مدیریت اطلاعات گمرکی دفتر فناوری اطلاعات گمرک ایران را نیز برعهده داشته است.

فعالان اقتصادی و اعضای اتاق تهران که علاقه دارند در این دوره آموزشی شرکت کنند می‌توانند با دریافت و تکمیل فرم ثبت‌نام براساس داده‌های فرم، در این دوره حضور یابند. هم‌چنین علاقمندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز آموزش اتاق تهران و با شماره تلفن 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

دریافت فرم ثبت‌نام