اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی اصول مذاکرات تجاری

تاريخ 1396/03/01 ساعات 10:01

اتاق تهران برای ارتقای دانش و آگاهی فعالان بخش خصوصی یک کارگاه آموزشی یک روزه در مورد ابزارهای تامین مالی بنگاه‌های کوچک و متوسط و یک دوره آموزشی اصول و فنون مذاکرات تجاری برگزار می‌کند.

مرکز آموزش اتاق تهران در راستای فعالیت‌های آموزشی خود برای بهبود و ارتقای سطح دانش و آگاهی مدیران بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی بخش خصوصی برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی جدیدی را برنامه‌ریزی کرده است.
به گزارش مرکز آموزش اتاق تهران دوره آموزشی «اصول و فنون مذاکرات تجاری» که همیشه مورد استقبال مدیران بنگاه‌های اقتصادی قرار گرفته است نیز در تیرماه به مدت 16 ساعت برگزار می‌شود. این دوره آموزشی در روزهای شنبه و دوشنبه و در ساعات 15 تا 19 برپا می‌شود و آغاز آن از روز شنبه 17 تیرماه سال جاری خواهد بود. مدرس این دوره نیز محمدباقر مشکی‌پروری است که دانش‌آموخته مدیریت بازرگانی در سطح دکترای گرایش بازاریابی است.


این دوره با هدف ارتقای سطح آگاهی فعالان اقتصادی برای برقراری ارتباط با همتایان تجاری داخلی و خارجی درجلسات مذاکره است و سرفصل‌هایی چون ارتباطات و اهمیت آن در دوران فراصنعتی، پیامدهای ناتوانی در برقراری ارتباط، روش‌های برقراری ارتباط، مسیرهای مذاکره، انواع مذاکره و تاکتیک‌ها و مهارت‌ها، زبان بدن و نقش آن در مذاکرات بین‌المللی و ... در این دوره به بحث و بررسی گذاشته می‌شود.
این دوره آموزشی در مرکز آموزش اتاق تهران واقع در خیابان وزرا، خیابان 21، پلاک 10 برگزار می‌شود و حضور در آن براساس اولویت ثبت‌نام است. اعضای اتاق تهران و فعالان اقتصادی علاقمند به حضور در این دوره می‌توانند با تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به مرکز آموزش آمادگی خود را برای شرکت در این دوره اعلام کنند.


هم‌چنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و تکمیلی می‌توان با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت.


فرم حضور در دوره آموزشی اصول و فنون مذاکرات تجاری را می‌توانید اینجا دریافت کنید.