مرکز آموزش اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی تامین مالی شرکت‌های کوچک و متوسط

تاريخ 1396/03/01 ساعات 07:44

اتاق تهران برای ارتقای دانش و آگاهی فعالان بخش خصوصی یک کارگاه آموزشی تامین مالی شرکت‌های کوچک و متوسط برگزار می‌کند.

مرکز آموزش اتاق تهران در راستای فعالیت‌های آموزشی خود برای بهبود و ارتقای سطح دانش و آگاهی مدیران بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی بخش خصوصی برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی جدیدی را برای خردادماه جاری برنامه‌ریزی کرده است.


مرکز آموزش اتاق تهران در راستای ارائه خدمات آموزشی به بنگاه‌های اقتصادی کوچک و متوسط، یک کارگاه آموزشی با عنوان «روش‌ها و ابزارهای تامین مالی شرکت‌های کوچک و متوسط» برگزار می‌کند.
 این کارگاه برای مدیران ارشد و میانی بنگاه‌های کوچک و متوسط (SMEs) برپا می‌شود و مدرس آن پیمان مولوی دانش‌آموخته دانشگاه اسکس انگلستان و دانشکده مدیریت دانشگاه تهران است.
این کارگاه 5 ساعته روز یکشنه 28 خردادماه 96 از ساعت 15 تا 20 برگزار می‌شود و سرفصل‌هایی چون انواع مدل‌های تامین مالی، تامین مالی شرکتی، تامین مالی پروژه‌ای، تامین مالی مبتنی بر روش‌های بانک‌محور، تامین مالی از طریق بازار سرمایه، استراتژی‌های تامین مالی و ... در آن به بحث و تبادل‌نظر گذاشته می‌شود.
این کارگاه آموزشی در مرکز آموزش اتاق تهران واقع در خیابان وزرا، خیابان 21، پلاک 10 برگزار می‌شود و حضور در آن براساس اولویت ثبت‌نام است. اعضای اتاق تهران و فعالان اقتصادی علاقمند به حضور در این کارگاه می‌توانند با تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به مرکز آموزش آمادگی خود را برای شرکت در این دوره اعلام کنند.


هم‌چنین برای دریافت اطلاعات بیشتر و تکمیلی می‌توان با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس گرفت.


فرم حضور در کارگاه آموزشی روش‌ها و تامین مالی شرکت‌های کوچک و متوسط را می‌توانید اینجا دریافت کنید.