مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه ارائه خدمات و دوره آموزشی ترخیص کالا

تاريخ 1396/02/12 ساعات 15:32

مرکز آموزش اتاق تهران در نظر دارد یک کارگاه آموزشی ارائه خدمات در تشکل‌ها و یک دوره آموزشی قوانین و مقررات امور گمرکی و ترخیص کالا برگزار کند.

 

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده «کارگاه آموزشی ارائه خدمات در تشکل‌ها» که ویژه اعضای هیات رییسه تشکل‌های عضو اتاق تهران است، روز یکشنبه 24 اردیبهشت ماه کلید می‌خورد.

این کارگاه آموزشی 8 ساعته است و مخاطبان این دوره با مباحثی همچون نیازسنجی و شناسایی خدمات، طراحی مدل ارائه خدمات، سازماندهی تیم اجرایی ارائه خدمات و سازماندهی و انتخاب شرکای تجاری آشنا خواهند شد.

مدرس این کارگاه علیرضا اسدی است و این کارگاه در دو روز به فاصله یک هفته برگزار می‌شود. اعضای محترم هیات رییسه تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی می‌توانند در این کارگاه تجربیات خود را به اشتراک بگذارند.

همچنین یک دوره آموزشی با عنوان «قوانین و مقررات امور گمرکی و ترخیص کالا ویژه بازرگانان» به مدت 15 ساعت و از روز شنبه 23 اردیبهشت ماه امسال در مرکز آموزش اتاق تهران برگزار خواهد شد. روزهای برپایی این دوره آموزشی، شنبه، دوشنبه و چهارشنبه خواهد بود.

مخاطبان این دوره مدیران بنگاه‌های اقتصادی، حق‌العملکاران گمرکی و صاحبان کسب و کار هستند که می‌توانند در این دوره با مسایل مربوط به اظهار کالا، روش‌های تعیین ارزش، معافیت‌ها و ممنوعیت‌ها، تشریفات گمرکی، نحوه رسیدگی به اختلافات گمرکی، تعاریف و اصطلاحات گمرکی و .... آشنا شوند.مدرس این دوره آموزشی، رضا گلی است.

علاقمندان به شرکت در کارگاه و دوره آموزشی فوق، می‌توانند فایل ثبت‌نام را دریافت کنند و برابر راهنمایی موجود در فایل ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

• دوره آموزشی قوانین و مقررات امورگمرکی و ترخیص کالا ویژه بازرگانان

• کارگاه آموزشی ارائه خدمات در تشکلها