دو کارگاه آموزشی مرکز آموزش اتاق تهران برای فعالان اقتصادی

دوره‌های آشنایی با تجارت الکترونیک و توسعه عضویت در تشکل‌ها برگزار می شود

تاريخ 1396/02/06 ساعات 15:04

مرکز آموزش اتاق تهران در ادامه برگزاری دوره‌های آموزشی کاربردی، این بار در نظر دارد، دو کارگاه آموزشی با  موضوعات «آشنایی با تجارت الکترونیک ویژه بازرگانان» و«توسعه عضویت در تشکل‌ها» برگزار کند.

 مدت دوره‌ای که به منظور آشنایی بازرگانان، صاحبان کسب وکار و بنگاه‌های اقتصادی با مزایای تجارت الکترونیک، معرفی مدل‌های مختلف تجارت الکترونیک و پارامترهای موثر بر تجارت الکترونیک برگزار می‌شود، 12 ساعت آموزش است و از اول خرداد ماه سال جاری آغاز می‌شود.

 

روزهای برگزاری این دوره آموزشی نیز روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 16 الی 19 خواهد بود.

«توسعه عضویت در تشکل‌ها» عنوان کارگاه آموزشی دیگری است که از سوی مرکز آموزش اتاق تهران برگزار می‌شود. با توجه به اهمیت توانمندسازی و گسترش نقش و فعالیت تشکل‌ها در ارتقای جایگاه بخش خصوصی در تصمیم‌سازی‌های اقتصادی، اتاق تهران در نظر دارد با طراحی این دوره آموزشی، راهکارهای جذب اعضای بیشتر را به تشکل‌ها آموزش دهد. بر این اساس قرار است، کارگاهی تحت همین عنوان برای هیات رییسه تشکل‌ها برگزار کند. مدت این دوره آموزشی چهار ساعت است و روز یکشنبه 17 اردیبهشت ماه از ساعت 8 صبح تا 12 ظهر برگزار می‌شود.

در این دوره چهار ساعته سرفصل‌هایی چون نقش و اهمیت عضویت، استراتژی‌های عضویت، چالش‌های عضویت، تاثیر عضویت در کارکرد تشکل و ساختار‌های تعیین حق عضویت تبیین می‌شود.

مفاهیم این دوره توسط سپهر برزی‌مهر آموزش داده می‌شود و ذکر این نکته ضروری است که حضور در دوره آموزشی«توسعه عضویت در تشکل‌ها» برای تشکل‌ها رایگان است.

محل برگزاری این دو کارگاه آموزشی مرکز آموزش اتاق تهران، واقع در خیابان وزرا، خیابان21، پلاک 10، طبقه اول خواهد بود. 

اعضای اتاق تهران و فعالان اقتصادی علاقمند، برای ثبت‌نام در این دو کارگاه می‌توانند فرم پیوست را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک مورد نیاز به شماره نمابر 88107762 یا آدرس پست الکترونیک edu@tccim.ir ارسال کنند.

هم‌چنین متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88107732 و 88107723 مربوط به مرکز آموزش اتاق تهران تماس بگیرند.

• دوره آموزشی آشنائی با تجارت الکترونیک ویژه بازرگانان

• کارگاه آموزشی توسعه عضویت در تشکل ها