مرکز آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی مدیریت صادرات

تاريخ 1396/02/02 ساعات 11:47

مرکز آموزش اتاق تهران، یک کارگاه آموزشی با موضوع مدیریت صادرات برگزار می‌کند.

مرکز آموزش اتاق تهران در آغاز سال 1396، برگزاری دوره‌ها وکارگاه‌های آموزشی خود را به منظور توانمندسازی فعالان کسب وکار و صاحبان بنگاه‌های اقتصادی تداوم بخشیده و البته برنامه‌های آموزشی جدیدی را برای سال جدید تدارک دیده است.


دوره آموزشی مدیریت صادرات نیز قرار است به منظور ارتقا سطح آگاهی مدیران بنگاه‌های اقتصادی در زمینه آشنایی با بازارهای بین‌المللی و مراحل صادرات کالا در نهم  و دهم اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شود. کارگاه آموزشی مدیریت صادرات، پیش از این و در اسفند ماه سال گذشته نیز برگزار شده و به دلیل استقبال اعضای اتاق، بار دیگر برگزار خواهد شد. این کارگاه آموزشی طی 8 ساعت و در روزهای شنبه نهم  و یکشنبه دهم اردیبهشت ماه  از ساعت 16 الی 20 برگزار می‌شود.


 مدرس این دوره، امیرمهدی دبیری است که در این کارگاه هشت ساعته سرفصل‌هایی چون استراتژی صادرات، تدوین و ساخت برنامه صادرات، تحقیق و بررسی بازارهای بین‌المللی و دستورالعمل‌های بازاریابی صادرات را برای حاضرات تبیین و تشریح می‌کند و از نظرات شرکت‌کنندگان نیز در کلاس استفاده می‌کند.


محل برگزاری کارگاه آموزشی مدیریت صادرات، مرکز آموزش اتاق تهران، واقع در خیابان وزرا، خیابان 21، پلاک 10، طبقه اول خواهد بود. اعضای اتاق تهران و فعالان اقتصادی علاقمند، برای ثبت‌نام در این کارگاه می‌توانند فرم پیوست را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک مورد نیاز به شماره نمابر 88107762 یا آدرس پست الکترونیک edu@tccim.ir ارسال کنند. متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.


• دریافت فرم ثبت‌نام