مرکز آموزش اتاق تهران ارائه داد

تقویم آموزشی سه ماهه چهارم سال جاری برای اعضای اتاق تهران

تاريخ 1395/09/20 ساعات 11:02

تقویم آموزشی سه ماهه آخر سال جاری اتاق تهران منتشر شد. ناصر عندلیب مدیر مرکز آموزش اتاق تهران با اعلام این خبر، گفت: اتاق تهران از ابتدای سال جاری، دوره‌های مختلف آموزشی متناسب با نیاز فعالان اقتصادی برگزار کرده است که با استقبال خوب اعضای اتاق تهران مواجه شد.

به گفته وی، دوره‌های آموزشی اتاق تهران در طی این مدت با موضوعات اقتصاد و بازرگانی، مدیریت و رهبری و نیز زبان خارجی بوده است و علاوه بر این، دوره‌های مرتبط با آموزش مدرسان نیز در اتاق تهران با موفقیت برگزار شده است.
مدیر مرکز آموزش اتاق تهران با اشاره به تقویم آموزشی فصل زمستان اتاق تهران، افزود: فصل دیگری از دوره‌های آموزشی اتاق تهران از دی ماه امسال برگزار می‌شود و مخاطبان این دوره‌ها می‌توانند با آداب و فنون مذاکرات تجاری، مدیریت صادرات، مقررات قراردادهای تجاری بین‌المللی، بازاریابی حرفه‌ای، مقررات و قوانین مالیاتی و تامین اجتماعی، کارآفرینی و توسعه کسب‌و‌کار و نیز مکالمه زبان‌های آلمانی، انگلیسی و چینی آشنا شوند.

علاقمندان به گذراندن دوره‌های آموزشی اتاق تهران می‌توانند از طریق لینک به دوره‌های آموزشی مربوط به سه ماه آخر سال جاری دسترسی یابند.

 


 عضو کانال اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در تلگرام شوید


ثبت نظر شما:

نام
پست الکترونيکي
تلفن
نظر