• 88723801, 88723804, 88723805
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزاری می‌کند

دوره آموزشی مقررات صادرات و واردات

تاريخ 1398/07/14 ساعات 15:49

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران(ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «مقررات صادرات و واردات» را برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران در تداوم ارائه خدمات آموزشی به اعضای خود و جامعه فعالان اقتصادی، با قرار دادن این دوره در تقویم آموزشی خود، افزایش آگاهی فعالان اقتصادی به‌ویژه جوانان در مورد فرآیند تجارت را هدف قرار داده است.

دوره آموزشی مقررات صادرات و واردات در روزهای 15 و 22 مهرماه و در ساعات 15 الی 19 برگزار می‌شود.  لازم است توضیح داده شود که شرکت در این کارگاه آموزشی برای نمایندگان تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق تهران رایگان بوده و به همراه داشتن معرفی‌نامه از تشکل مربوطه الزامی است.

آشنایی با بانک‌های اطلاعاتی در حوزه تجارت خارجی، آشنایی کامل با فرایند واردات، بایدها و نبایدهای صادراتی در ایران، حقوق مکتسب واردکنندگان، حقوق مکتسب صادرکنندگان، آشنایی با شیوه‌های رسمی ورود کالا، سازمان‌ها و کمیته‌های ذی‌مدخل در امر صادرات، سازمان‌ها و نهادهای ذی‌مدخل در امر واردات، آشنایی با قوانین و تسهیلات و رویه‌های خاص ورود برای واحدهای تولیدی از جمله سرفصل‌های آموزشی در این دوره است.

علاقمندان به شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir  آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین نیز از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این دوره با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.