• 88723801, 88723804, 88723805
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

کارگاه آموزشی سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه و تامین مالی از آن

تاريخ 1398/07/14 ساعات 13:24

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (آیتک) یک کارگاه آموزشی با عنوان «سرما‌یه‌گذاری در بازار سرمایه و تامین مالی از بازار سرمایه» برگزار ‌می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای توانمندسازی فعالان اقتصادی، اعضای اتاق و تشکل‌های بخش خصوصی، یک کارگاه تخصصی در حوزه بازار سرمایه برگزار می‌کند که می‌تواند برای فعالان این حوزه و علاقمندان به ورود به این بازار برای سرمایه‌گذاری و هم‌چنین برای بنگاه‌های کوچک و متوسط که به دنبال تامین مالی از این بازار هستند، مفید و کاربردی باشد.

کارگاه آموزشی سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه و تامین مالی از آن، به مدت 3 ساعت و در روز سه‌شنبه 30 مهر ماه سال جاری از ساعت 16 تا 19 در محل ساختمان آموزش اتاق تهران برای فعالان و علاقمندان بازار سرمایه برپا می‌شود.

در این کارگاه سرفصل‌هایی چون تعریف بازار سرمایه و تاثیر آن بر اقتصاد کشور، مزیت‌های بورس از دید سرمایه‌گذاران و شرکت‌ها، ارکان بازار سرمایه، شرایط پذیرش شرکت‌ها در بورس و فرابورس، روش‌های تامین مالی از بازار سرمایه، تامین مالی از طریق صکوک، ابزارهای معاملاتی بورس کالا و ... به حاضران آموزش داده می‌شود.

علاقمندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور در این کارگاه با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

 

اطلاعات بیشتر و فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.