• 88723801, 88723804, 88723805
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی آمادگی مسابقات داوری تجاری بین المللی

تاريخ 1398/05/27 ساعات 15:41

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران، یک دوره آموزشی با عنوان «آمادگی مسابقات داوری تجاری بین‌المللی» را برگزار ‌می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در ادامه برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی، دوره «آمادگی مسابقات داوری تجاری بین‌المللی» را به منظور توانمندسازی دانشجویان و دانش‌آموختگان رشته‌های حقوق و مدیریت بازرگانی برای حضور در عرصه‌های بین‌المللی طراحی کرده و برگزار می‌کند. این دوره از هفتم شهریور ماه سال جاری آغاز ‌می‌شود و روزها و ساعات برگزاری آن، پنجشنبه‌ها ساعت 9:30 تا 12:30 است.

 بر اساس آنچه موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران عنوان کرده است، علی نعیمی ذاكر، داور تجاری بین‌المللی، عضو موسسه داوران خبره لن  (CIArb) فهرست شده در لیست داوران سازمان جهانی مالكیت فكری (WIPO) دكتر مریم ترابی، مدرس دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب و عضو سابق تیم دانشگاه آزاد تهران و هانیه كیائی، مربی تیم‌های ویس موت در سال گذشته و كارشناس ارشد حقوق تجارت الكترونیكی، هدایت این دوره را بر عهده خواهند داشت.

 در دوره آموزشی آمادگی مسابقات داوری تجاری بین‌المللی که در ١٤ جلسه ٨٠ دقیقه‌ای برگزار ‌می‌شود، مفاهیمی چون مبانی داوری، كنوانسیون بیع بین‌المللی كالا، آشنایی با قانون نمونه داوری تجاری UNCITRAL، آشنایی با قواعد داوری لندن LCIA، نحوه نگارش لایحه در داوری تجاری بین‌المللی و آشنایی با مسابقات جهانی داوری (VIS MOOT) ارائه خواهد شد.

علاقمندان به شرکت در این دوره آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

اطلاعات بیشتر و فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.