اتاق بازرگانی ، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزاری ‌می‌کند

دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ

تاريخ 1398/05/14 ساعات 13:25

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران(ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «دیجیتال مارکتینگ» برگزار ‌می‌کند.

 موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران با تدارک این دوره آموزشی در نظر دارد که هم‌راستا با توسعه روزافزون فناوری اطلاعات در کشور، همه ابزارها برای بازاریابی محصولات و خدمات را به فعالان اقتصادی معرفی کند. از این رو، برگزاری دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ در تقویم آموزشی این موسسه قرار داده شده و این دوره کوتاه‌مدت، قرار است در روزهای شنبه و سه‌شنبه 23 و 26 شهریور ماه ساعت 16 لغایت 20 برگزار شود.

در این دوره آموزشی مبانی و مقدمات بازاریابی اینترنتی، آشنایی با ساخت وب سایت یا وبلاگ، استراتژی تولید محتوای متنی و ویدئویی، بهینه‌سازی سایت، بازاریابی و فروش در شبکه‌های اجتماعی، استراتژی‌های چریکی بازاریابی و فروش آنلاین، برندسازی دیجیتال، ابزارهای هوشمند و رایگان توسعه و طراحی سایت و آشنایی با CRM&CSM&CEM  در دیجیتال مارکتینگ مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت. ارائه این مفاهیم بر عهده آقای بهزاد حسین عباسی خواهد بود.

علاقمندان برای حضور در این دوره باید فرم تکمیل شده ثبت‌نام را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی کسب و کار اتاق بازرگانی تهران ارسال کنند. هم‌چنین از طریق لینک انتهای همین خبر می‌توان به صورت آنلاین در این دوره آموزشی ثبت‌نام کرد.

همچنین متقاضیان می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 - 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت اولویت حضور در این دوره با اشخاصی است که زودتر مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین