اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی آشنایی با مصادیق تخلفات گمرکی و نحوه رسیدگی به اختلافات گمرکی

تاريخ 1398/05/08 ساعات 10:57

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «آشنایی با مصادیق تخلفات گمرکی و نحوه رسیدگی به اختلافات گمرکی» برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران در راستای تداوم برنامه‌های آموزشی خود برای فعالان اقتصادی بخش خصوصی و اعضای تشکل‌های اقتصادی، یک دوره آموزشی کوتاه‌مدت در مورد اقداماتی که در حوزه گمرک تخلف محسوب می‌شود برگزار می‌کند. هم‌چنین رسیدگی به اختلافات احتمالی گمرکی نیز در حوزه آموزش‌های این دوره کوتاه‌مدت قرار می‌گیرد.

این دوره آموزشی کاربردی که برای آشنایی فعالان اقتصادی با رویه‌ها و کاهش مشکلات گمرکی برنامه‌ریزی شده است، در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه، دهم و دوازدهم شهریور ماه از ساعت 16 لغایت20 برگزار می‌شود. مدرس این دوزه هشت ساعته آموزشی، رضا گلی، رییس سابق کمیسیون رسیدگی به اختلافات گمرکی خواهد بود.

 در دوره آموزشی آشنایی با مصادیق تخلفات گمرکی و نحوه رسیدگی به اختلافات گمرکی، تبیین موضوع و بیان تعاریف و اصطلاحات مهم و کلیدی، بررسی مصادیق مهم تخلفات گمرکی، بررسی مصادیق مهم اختلافات صاحبان کالا با گمرک و نحوه رسیدگی به اختلافات گمرکی و طرح Case Study  و نمونه پرونده‌های واقعی در رفع ابهامات انجام خواهد گرفت.

علاقمندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین