اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی حقوق کاربردی مالیات

تاريخ 1398/04/15 ساعات 16:34

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران (ITECC) کارگاه آموزشی«حقوق کاربردی مالیات» برای فعالان اقتصادی بخش خصوصی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، کارگاه آموزشی حقوق کاربردی مالیات که برای توانمندسازی و افزایش آگاهی فعالان اقتصادی از قوانین و مقررات مالیاتی تدارک دیده شده است، به مدت چهار ساعت آموزشی، در روز دوشنبه 31 تیرماه 98 از ساعت 15 تا 19 برگزار می‌شود.

مدیریت این کارگاه آموزشی برعهده محمدابراهیم رستگارپور است و مخاطبان آن نیز کلیه فعالان بخش خصوصی و مدیران امور مالی و حسابداری شرکت‌ها هستند که با مسایل مالیاتی سروکار دارند.

بر اساس آنچه در اطلاعیه موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران آمده، تکالیف و وظایف اشخاص حقوقی، روش‌های تشخیص درآمد مشمول مالیات اشخاص حقوقی، قرائن و ضرایب مالیاتی و نحوه محاسبه مالیات بر درآمد املاک شرکت‌ها به عنوان سرفصل‌های آموزشی این کارگاه تعیین شده است.

 

علاقمندان به شرکت در این کارگاه آموزشی می‌توانند با تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام و معرفی‌نامه به آدرس ایمیل Edu@tccim.ir آمادگی خود برای حضور در این دوره را اعلام کنند. ضمن این که امکان ثبت‌نام به صورت آنلاین از طریق سایت اتاق تهران نیز فراهم است.

هم‌چنین مخاطبان می‌توانند جهت اطلاعات بیشتر با شماره تماس‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. با توجه به محدودیت ظرفیت، اولویت حضور با متقاضیانی است که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل و نهایی کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام کارگاه آموزشی حقوق کاربردی مالیات

ثبت نام آنلاین