اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی تحلیل کالا و کشور در تجارت خارجی

تاريخ 1398/02/16 ساعات 13:42

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «تحلیل کالا و کشور در تجارت خارجی» برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی تهران در راستای تقویت دانش و آگاهی‌بخشی به فعالان بخش خصوصی به‌ویژه صاحبان بنگاه‌های و فعالانی که به تازگی وارد عرصه تجارت خارجی شده‌اند، یک دوره آموزشی برنامه‌ریزی کرده است که در آن مباحث بنیادین و مهم تجارت خارجی و فرآیندهای واردات و صادرات تدریس می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی تهران، مدت زمان این دوره 8 ساعت آموزشی است که در روزهای نوزدهم و بیستم خرداد ماه 98 از ساعت 16 تا 20 برگزار می‌شود.

معرفی ظرفیت‌های تولیدی و وارداتی کشور، معرفی اجمالی فرآیندهای واردات و صادرات در ایران، آشنایی با بانک‌های اطلاعاتی داخلی و بین‌المللی در حوزه شناسایی بازارهای هدف، آشنایی با تحلیل بازارهای صادراتی و وارداتی و شناسایی عوامل موثر در یک تجارت خارجی موفق از جمله سرفصل‌های مورد بحث در این دوره است.

کلیه تجار و بازرگانان، تولیدکنندگان، واردکنندگان و صادرکنندگان، دانشجویان رشته‌های بازرگانی مخاطبان این دوره هستند و اعضای اتاق تهران در صورت علاقمندی به حضور از 20 درصد تخفیف در پرداخت شهریه برخوردار می‌شوند.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم‌های ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. هم‌چنین علاقمندان می‌توانند از طریق لینک موجود در انتهای همین صفحه در این دوره آموزشی ثبت‌نام کنند.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. لازم به ذکر است با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین