• 88723801, 88723804, 88723805
  • موسسه آیتک

تهران، خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)، کوچه 21 پلاک 10، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی سامانه جامع گمرک (EPL)

تاريخ 1398/02/16 ساعات 13:39

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «سامانه جامع گمرک» برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برای آشنایی فعالان اقتصادی با نحوه استفاده از سامانه جامع گمرک و انجام ساده‌تر و قانونی فرآیندهای مرتبط با گمرک در حوزه صادرات و واردات، یک دوره آموزشی برنامه‌ریزی کرده است.

 این دوره آموزشی که هدایت آن را آقای نجاتی‌زاده بر عهده دارد، طی 10 ساعت آموزشی و در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه، هفتم و هشتم خرداد ماه 98 از ساعت 15 تا 20 برگزار می‌شود.

 اتاق تهران در برگزاری این دوره آموزشی فعالان اقتصادی و بازرگانان را مخاطب قرار داده و برای اعضای اتاق 20 درصد تخفیف در شهریه درنظر گرفته است.

سرفصل‌های آموزشی در دوره سامانه جامع گمرک، فرآیندهایی چون مقدمات اظهار کالا در گمرک، مانیفست و ترخیصیه الکترونیکی، ارزش‌گذاری کالا، اظهار کالا و بارگذاری اسناد، ارتباط گمرک با سازمان‌های همجوار و سازمان‌های مجوزدهنده پرداخت الکترونیکی، ارتباط گمرک با بانک مرکزی و سازمان امور مالیاتی و تعیین منشأ ارز و... را در بر می‌گیرد.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. متقاضیان می‌توانند از طریق لینک انتهای همین خبر به صورت آنلاین در این دوره و دیگر دوره‌های آموزشی اتاق تهران ثبت‌نام کنند.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. لازم به ذکر است با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین

 

 


© کلیه حقوق مادی و معنوی این پرتال متعلق به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران می باشد.