اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی فنون ترجمه انگلیسی به فارسی متون‌ بازرگانی

تاريخ 1398/01/27 ساعات 11:37

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC)یک دوره آموزشی با عنوان «فنون ترجمه انگلیسی به فارسی متون‌ بازرگانی» برگزار ‌می‌کند.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران در نظر دارد یک دوره آموزشی با محتوای آموزش فنون ترجمه انگلیسی به فارسی متون‌ بازرگانی (در سطح یک) را برگزار کند. مدت این دوره آموزشی که‌ از 23 اردیبهشت ماه آغاز ‌می‌شود، 24 ساعت آموزشی بوده و مدرس آن آقای ایمانی‌زاده ، مدرس مورد تایید ‌ WIFI اتریش و عضو گروه‌های علمی اتاق بازرگانی تهران خواهد بود.‌ این دوره آموزشی شنبه‌ها و دوشنبه‌ها ساعت 15 تا 19‌ در ساختمان شماره دو اتاق تهران برپا ‌می‌شود.

کلیه پژوهشگران و شاغلان عرصه مدیریت و بازرگانی نیز مخاطبان این دوره بوده و ‌می‌توانند از مفاهیم آموزشی آن که شامل آموزش ترجمه متون مدیریت و بازرگانی در سه سطح، آموزش فنون ترجمه به روش معنامحور، تقویت درک متون عمومی، پیش‌نیاز دوره‌های آزمون‌های زبان انگلیسیGMAT، GRE، TOEFL، IELTS بهره‌مند شوند.

لازم به توضیح است که در پایان دوره، گواهی معتبر و رسمی از اتاق بازرگانی تهران به دانش‌پذیران اعطا خواهد شد.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. متقاضیان می‌توانند از طریق لینک انتهای همین خبر به صورت آنلاین در این دوره و دیگر دوره‌های آموزشی اتاق تهران ثبت‌نام کنند.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. لازم به ذکر است با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

فرم ثبت‌نام دوره آموزشی فنون ترجمه انگلیسی به فارسی

لینک ثبت‌نام آنلاین