اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی زبان انگلیسی برای همراهی میهمانان خارجی و مکالمات تلفنی و ایمیل

تاريخ 1398/01/27 ساعات 11:36

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران(ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «زبان انگلیسی برای همراهی مهمانان خارجی و مکالمات تلفنی و ایمیل» را برگزار می کند.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران برای آغاز سال جدید چندین دوره مختلف در آموزش زبان انگلیسی برگزار می‌کند که می‌تواند در جلسات، مکاتبات، مذاکرات و تعامل با شرکت‌های خارجی بسیار کاربردی باشد. یکی از این دوره‌ها دوره آموزشی همراهی مهمانان خارجی و مکالمات تلفنی و ایمیلی است.

این دوره آموزشی از 19 خرداد ماه سال جاری آغاز و طی 25 جلسه آموزشی در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه از ساعت 16 تا 19 برگزار می‌شود.

بر اساس آنچه در اطلاعیه این دوره آموزشی آمده است، ساختار نگارش انواع ایمیل( نامه) و پاسخ به آنها (درخواست‌های ساده، استعلام و اعلام قیمت، مطالبات مالی، شکایات، تنظیم قرارها، تشکر و حسن‌نیت)، آشنایی با اصول و آداب مکالمات تلفنی (معرفی خود و برقراری ارتباط، تنظیم و تأیید قرارهای ملاقات، فروش تلفنی، طرح پیشنهاد و واکنش به پیشنهادات مطرح شده، رسیدن به توافق روی خط تلفن)، آشنایی با زبان، اصطلاحات کاربردی و اصول و آداب مورد استفاده برای برقراری روابط اجتماعی غیررسمی با مشتریان، تامین‌کنندگان و شرکای تجاری، خارج از جلسات و مذاکرات رسمی، توانمندسازی افراد برای شرکت در جلسات به زبان انگلیسی، آشنایی با زبان، اصطلاحات کاربردی و اصول وآداب مورد استفاده در ارائه‌ها و سخنرانی‌های رسمی و استراتژی‌های نتیجه‌گیری و اتمام سخنرانی از جمله سرفصل‌های آموزشی این دوره است.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

متقاضیان هم‌چنین می‌توانند از طریق لینکی که در انتهای همین خبر آمده است به صورت آنلاین در این دوره، و دیگر دوره‌های آموزشی اتاق تهران ثبت‌نام کنند. لازم به ذکر است با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

فرم ثبت‌نام دوره آموزشی زبان انگلیسی برای همراهی مهمانان خارجی و مکالمات تلفنی و ایمیل

لینک ثبت‌نام آنلاین