اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی زبان انگلیسی بازرگانی

تاريخ 1398/01/27 ساعات 11:32

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) دوره آموزشی زبان انگلیسی بازرگانی Pre-Intermediate را برگزار ‌می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران به منظور ارتقا مهارت زبان انگلیسی فعالان اقتصادی، دوره‌های متعددی را در طول سال برگزار ‌می‌کند و در دومین ماه سال جاری، دوره آموزشی زبان انگلیسی بازرگانی در سطح متوسط را آغاز خواهد کرد.

شروع این دوره آموزشی از شنبه 23 اردیبهشت ماه خواهد بود و مفاهیم آموزشی آن، طی 25 جلسه 90 دقیقه‌ای ارائه خواهد شد. روزها و ساعات برگزاری این دوره نیز شنبه‌ها و دوشنبه‌ها، از ساعت 16 تا 19 تعیین شده است.

 در دوره آموزشی زبان انگلیسی بازرگانی، یادگیری و صحبت کردن اصطلاحات و عبارت‌های مربوط به شرکت‌ها و نوع کار آنها، ارائه مطلب (presentation)، نحوه درخواست مودبانه، خدمات مشتریان، معرفی خود و دیگران، مقایسه شرکت‌ها و سازمان‌ها، برقراری تماس تلفنی، پاسخ به مشکلات، نظر دادن و پرسیدن نظر دیگران و ایده گرفتن از آنها و نحوه خوشامدگویی به میهمانان آموزش داده ‌می‌شود.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. متقاضیان هم‌چنین می‌توانند از طریق لینک انتهای همین خبر به صورت آنلاین در این دوره ثبت‌نام کنند.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

فرم ثبت‌نام دوره آموزشی زبان انگلیسی بازرگانی

لینک ثبت‌نام آنلاین