اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی زبان انگلیسی مکاتبات و مدیریت جلسات بین المللی موفق

تاريخ 1398/01/24 ساعات 10:43

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) دوره آموزشی «زبان انگلیسی مکاتبات و مدیریت جلسات بین‌المللی موفق» را برگزار می‌کند.

 

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران که توانمندسازی و ارتقای توانایی‌های فعالان اقتصادی را در دستور کار دارد، در ادامه فعالیت‌ها و برنامه‌های آموزشی خود، برگزاری دوره آموزشی زبان انگلیسی در مکاتبات و مدیریت جلسات بین‌المللی موفق را تدارک دیده است. این دوره آموزشی  از 22 اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.

 مدت این دوره 50 ساعت آموزشی شامل 25 ساعت مکاتبات انگلیسی و 25 ساعت مدیریت جلسات تعیین شده و مدرس آن بهزاد نجفی، مدرس مورد تایید  WIFI اتریش و عضو گروه‌های علمی اتاق بازرگانی تهران است. روزها و ساعات برگزاری این دوره آموزشی یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها از ساعت 16 تا 20 است.

کلیه علاقمندان می‌توانند در این دوره شرکت کنند؛ اما برای حضور در این دوره دارا بودن دانش متوسط در زبان انگلیسی توصیه می‌شود.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. متقاضیان هم‌چنین می‌توانند طریق لینک موجود در انتهای همین خبر، به صورت آنلاین در این دوره ثبت‌نام کنند.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین