اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی حمل‌ونقل بین‌المللی و اینکوترمز 2010

تاريخ 1398/01/24 ساعات 10:40

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «حمل و نقل بین‌المللی و اینکوترمز 2010 » برگزار ‌می‌کند.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) با آغاز سال 1398، آموزش‌های خود را از سر گرفته و مقررات حمل‌ونقل بین‌المللی را موضوع نخستین برنامه آموزشی خود قرار داده است. بدین ترتیب این دوره آموزشی از سوم اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده و طی 16 ساعت آموزشی ارائه خواهد شد. این دوره آموزشی در روز‌های یکشنبه و سه‌شنبه از ساعت 16 تا 20 در مرکز آموزش اتاق تهران برپا خواهد بود و هدایت آن را ایرج زینال‌زاده بر عهده خواهد داشت.

فعالان حوزه واردات و صادرات کالا، کارگزاران گمرکی، دانشجویان رشته مدیریت بازرگانی، کارشناسان و مدیران دپارتمان بازرگانی و تدارکات خارجی شرکت‌ها، شرکت‌های حمل و نقل و عموم بازرگانان و فعالان اقتصادی در حوزه تجارت خارجی، مخاطبان این دوره هستند.

در این دوره آموزشی، سرفصل‌هایی چون اینکوترمز 2010، کابرد اینکوترمز در محاسبات گمرکی و بیمه، حمل‌ونقل بین‌المللی و ترانزیت خارجی، کنوانسیون TIR در ترانزیت خارجی، وظایف فورواردر و شرکت حمل‌ونقل، نحوه تاسیس شرکت حمل و نقل بین‌المللی و موادی از قانون امور گمرکی در ارتباط با حمل‌ونقل بین‌المللی مورد بحث و بررسی قرار ‌می‌گیرد.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. متقاضیان هم‌چنین می‌توانند طریق لینک موجود در انتهای همین خبر، به صورت آنلاین در این دوره ثبت‌نام کنند.

لازم به ذکر است با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این سمینار با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین