اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

سمینار آموزشی انتخاب و ارزیابی مدیران و کارکنان شایسته

تاريخ 1397/11/23 ساعات 16:03

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) سمینار آموزشی «انتخاب و ارزیابی مدیران و کارکنان شایسته» را برگزار می‌کند.

 

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) این سمینار آموزشی را به منظور کمک و ترویج شایسته‌سالاری در بنگاه‌های اقتصادی تدارک دیده و مدیران و کارشناسان منابع انسانی و کلیه علاقمندان را مخاطب قرار داده است.

سمینار آموزشی انتخاب و ارزیابی مدیران و کارکنان شایسته روز پنجشنبه 25 بهمن ماه سال جاری از ساعت 14 الی 17 برگزار می‌شود و هدایت آن را خانم موحدی و رسول نوری مدرسان مورد تایید WIFI اتریش و اعضای هیات علمی موسسه آموزش اتاق بازرگانی تهران برعهده خواهند داشت.

بر اساس اطلاعیه اتاق تهران، مفاهیمی چون اهمیت شایستگی، مدل شایستگی، روش‌های ارزیابی و معرفی یک ابزار برای ارزیابی و توسعه شایستگی‌های مدیریتی از محور‌های مورد بحث در این سمینار آموزشی خواهد بود.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. متقاضیان هم‌چنین می‌توانند طریق لینک موجود در انتهای همین خبر، به صورت آنلاین در این دوره ثبت‌نام کنند.

 علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند.

لازم به ذکر است که شرکت در سمینار برای تمامی اعضای اتاق بازرگانی تهران رایگان است اما با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این سمینار با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام