اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی زبان انگلیسی مکاتبات و مدیریت جلسات بین‌المللی موفق

تاريخ 1397/11/23 ساعات 14:28

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) دوره آموزشی «زبان انگلیسی مکاتبات و مدیریت جلسات بین‌المللی موفق» را برگزار می‌کند.

 موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، برای تقویت توانمندی و آگاهی کارشناسان بنگاه‌های بخش خصوصی به‌ویژه در حوزه تجارت خارجی، برگزاری دوره آموزشی زبان انگلیسی مکاتبات و مدیریت جلسات بین‌المللی موفق را در دستور کار قرار داده است.

این دوره به مدت 50 ساعت آموزشی شامل 25 ساعت مکاتبات انگلیسی و 25 ساعت مدیریت جلسات خواهد بود و مدیریت آن را بهزاد نجفی، مدرس مورد تایید WIFI اتریش و عضو گروه‌ هیات علمی اتاق بازرگانی تهران برعهده خواهد داشت. روزها و ساعات برگزاری این دوره آموزشی، یکشنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها، ساعت 16:30 تا 20:30 تعیین شده و شروع آن از تاریخ 12 اسفند سال جاری است.

حضور برای کلیه فعالان اقتصادی علاقمندان و در این دوره آموزشی بلامانع است اما توصیه می‌شود شرط دارا بودن دانش متوسط در زبان انگلیسی در زمان ثبت‌نام مورد توجه قرار گیرد.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. هم‌چنین می‌توانند طریق لینک موجود در انتهای همین خبر، به صورت آنلاین در این دوره ثبت‌نام کنند.

 علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این کارگاه آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین