اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی مهارت‌های ارتباطی و انتقال پیام با متد نوین لِنا

تاريخ 1397/11/23 ساعات 14:22

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC)، یک کارگاه آموزشی با عنوان «مهارت‌های ارتباطی و انتقال پیام با متد نوین LENA» برگزار می‌کند.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، برای تقویت توانمندی و ارتقای توانایی گفت‌وگو و تعامل آنها با شرکا و همتایان خود یک کارگاه آموزشی برای تقویت مهارت‌های ارتباطی و انتقال پیام ترتیب داده است که در آن از روش‌های نوین لنا بهره‌برداری شده است.

این کارگاه آموزشی طی شش ساعت برگزار می‌شود و هدایت آن را مسیح کریمیان مدرس مورد تایید WIFI اتریش و عضو هیات علمی موسسه آموزش اتاق بازرگانی تهران برعهده دارد. روزها و ساعت برگزاری این کارگاه، چهارشنبه اول، هشتم و پانزدهم اسفند ماه 97 از ساعت 16 الی 18 خواهد بود.

تمامی فعالان اقتصادی و علاقمندان به موضوع مهارت‌های ارتباطی می‌توانند در این کارگاه آموزشی شرکت کنند. ضمن این که اعضای اتاق بازرگانی از 20 درصد تخفیف شهریه برخوردار خواهند بود. ارتقا مهارت گفت‌وگو و تبادل نظر، ارتقا مهارت انتقال پیام، ارتقا مهارت تعامل فردی، ارتقا مهارت تعامل بین تیمی و ارتقا مهارت مدیریت جلسات از اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی است.

متقاضیان حضور در این کارگاه آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. متقاضیان هم‌چنین می‌توانند طریق لینک موجود در انتهای همین خبر، به صورت آنلاین در این دوره ثبت‌نام کنند.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این کارگاه آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین