اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی طراحی کمپین اطلاع‌رسانی

تاريخ 1397/11/23 ساعات 14:18

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «طراحی کمپین اطلاع‌رسانی» ویژه تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی برگزار می‌کند.

موسسه آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای تقویت و افزایش توانمندی تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی، یک دوره آموزشی برگزار می‌کند که در آن، نگارش گام به گام یک کمپین اطلاع‌رسانی، طراحی راهبردهای رسانه‌ای برای حل مسئله، ارزیابی و تحلیل نیاز و خواسته مخاطبان و روش‌های بودجه‌ریزی برای اجرای کمپین آموزش داده می شود.

 به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، مدت این دوره 12 ساعت آموزشی بوده که شنبه‌ها از ساعت 13 الی 17 برگزار می‌شود و شروع آن از 27 بهمن ماه سال جاری خواهد بود. تدریس در این دوره آموزشی برعهده نیما فاتح است و متقاضیان می‌توانند بدون پرداخت هزینه و صرفا با ارائه معرفی‌نامه از تشکل مربوطه در این کارگاه شرکت کنند.

 متقاضیان حضور در این کارگاه آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک موردنیاز مانند معرفی‌نامه از طریق نمابر به شماره 88107762 یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. متقاضیان هم‌چنین می‌توانند به صورت آنلاین از طریق لینک موجود در انتهای همین صفحه ثبت‌نام کنند.

 علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این کارگاه با آن دسته علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

دریاف فرم ثبت‌نام

ثبت‌نام آنلاین