اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی برگزاری جلسات و ارائه موفق به زبان انگلیسی

تاريخ 1397/10/30 ساعات 14:18

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC)دوره آموزشی «برگزاری جلسات و ارائه موفق به زبان انگلیسی» را برگزار می‌کند.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران در ادامه برنامه‌های خود برای تقویت بدنه کارشناسی تشکل‌ها و افزون سطح آگاهی و دانش فعالان اقتصادی، در برنامه‌های زمستانی خود توجه ویژه‌ای به دوره‌های آموزش زبان‌های خارجی به‌ویژه انگلیسی داشته است. بر همین اساس علاوه بر آموزش، به امور کاربردی چون ارائه و مکالمه در جلسات و نشست‌ها نیز پرداخته است.

دوره آموزشی برگزاری جلسات و ارائه موفق به زبان انگلیسی طی 28 جلسه 90 دقیقه‌ای در روزهای یکشنبه و سه‌شنبه  هر هفته از ساعت 16 تا 19 در موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران برپا می‌شود و نخستین جلسه آن روز سه‌شنبه، نهم بهمن ماه سال جاری خواهد بود.

هدف این دوره آموزشی برگزاری جلسات موفق و ارائه سمینار، مقاله و سخنرانی توسط فعالان اقتصادی به زبان انگلیسی و پیشبرد اموری چون هماهنگ کردن جلسات، معرفی دستورجلسه، نظرخواهی از دیگران، اعلام موافقت یا مخالفت در نشست‌ها و ... است.  

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. علاقمندان هم‌چنین می‌توانند طریق لینک موجود در انتهای همین خبر، به صورت آنلاین در این دوره ثبت‌نام کنند.

 علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام

لینک ثبت‌نام آنلاین