اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی بحث آزاد به زبان انگلیسی

تاريخ 1397/10/30 ساعات 14:16

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC)، یک دوره آموزشی با عنوان «بحث آزاد به زبان انگلیسی» (Free Discussion) برگزار می‌کند.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، برای تقویت توانمندی و آگاهی کارشناسان بنگاه‌های بخش خصوصی به‌ویژه در حوزه تجارت خارجی، ارتقای توانایی گفت‌وگو و تعامل آنها با شرکا و همتایان خارجی و بهبود توان اثرگذاری آنها یک دوره آموزشی بحث آزاد به زبان انگلیسی ترتیب داده است.

این دوره آموزشی طی 15 جلسه 90 دقیقه‌ای از روز چهارشنبه 17بهمن ماه از ساعت 16 تا 19 در موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران برپا می‌شود. جلسه آغازین این دوره کاربردی روز دوشنبه 15 بهمن ماه 97 خواهد بود.

مخاطبان این کارگاه آموزشی کلیه بازرگانان و فعالان بخش خصوصی به‌ویژه کارشناسان تجارت خارجی هستند و در آن بحث آزاد در زمینه موضوعات مختلف مربوط به تجارت و بازرگانی و به طور کلی اقتصاد در جریان خواهد بود.

 متقاضیان حضور در این کارگاه آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. هم‌چنین می‌توانند طریق لینک موجود در انتهای همین خبر، به صورت آنلاین در این دوره ثبت‌نام کنند.

  علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این کارگاه آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت نام از طریق سایت