اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی ثبت سفارش در سامانه جامع تجارت و خرید و فروش ارز در سامانه نیما

تاريخ 1397/10/24 ساعات 08:34

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC)، یک دوره آموزشی با عنوان «ثبت سفارش در سامانه جامع تجارت و خرید و فروش ارز در سامانه نیما» برگزار می‌کند.

با توجه به شرایط اقتصادی کشور و مقرراتی که توسط دولت برای فرآیند تجارت خارجی وضع شده است، آگاهی و دانش استفاده و کار با سامانه‌های این حوزه مانند سامانه جامع تجارت و سامانه نیما برای انجام امور ثبت سفارش و خرید و فروش ارز از ملزومات فعالیت تجارت خارجی است.

در همین راستا موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، برای تقویت توانمندی و آگاهی کارشناسان بنگاه‌های بخش خصوصی به‌ویژه در حوزه تجارت خارجی، تامین منابع و روابط بین‌الملل، برگزاری این کارگاه آموزشی را در دستور کار خود قرار داد.

این کارگاه آموزشی به مدت 8 ساعت در روزهای یکشنبه هفتم و سه‌شنبه نهم بهمن ماه از ساعت 16 تا 20 در موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران برپا می‌شود. تدریس در این کارگاه آموزشی برعهده آقای ناصری می باشد. مخاطبان این کارگاه آموزشی کلیه بازرگانان و فعالان بخش خصوصی به‌ویژه کارشناسان تجارت خارجی هستند.

سرفصل‌هایی چون آشنایی با نظام تعرفه گمرکی و ضوابط فنی و بهداشتی در ورود کالا، ثبت‌نام در سامانه جامع تجارت، ثبت سفارش موردی و ثبت سفارش مناطق آزاد ویژه اقتصادی، ثبت سفارش جهت ورود کالا به خاک سرزمینی، ثبت منشا ارز، آشنایی با زیرسامانه‌های جامع تجارت، خرید و فروش ارز در سامانه نیما و ... در این کارگاه آموزش داده می‌شود.

متقاضیان حضور در این کارگاه آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. هم‌چنین می‌توانند طریق لینک موجود در انتهای همین خبر، به صورت آنلاین در این دوره ثبت‌نام کنند.

 علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این کارگاه آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

دریافت فرم ثبت‌نام

ثبت نام از طریق سایت