اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

دوره آموزشی تصمیم‌گیری و حل مساله ویژه تشکل‌های اقتصادی

تاريخ 1397/10/15 ساعات 16:30

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «تصمیم‌گیری و حل مسئله» ویژه تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی برگزار می‌کند.

موسسه آموزش اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در ادامه برنامه‌های آموزشی خود برای تقویت و افزایش توانمندی تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی، یک کارگاه آموزشی برگزار می‌کند که در آن تکنیک‌های تصمیم‌گیری، تکنیک‌های حل مساله، مدیریت تعارض (میانجی‌گری) و اجماع‌سازی در تشکل‌ها مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، مدت این دوره 20 ساعت آموزشی است و چهارشنبه‌ها از ساعت 9 تا 13 در محل ساختمان آموزش اتاق تهران برپا می‌شود. این دوره آموزشی از چهارشنبه 19 دی ماه 97 آغاز می‌شود.

هدایت این دوره آموزشی برعهده آقایان پدرام موسوی و سیدعلیرضا سیاسی‌راد است و متقاضیان می‌توانند بدون پرداخت هزینه و صرفا با ارائه معرفی‌نامه از تشکل مربوطه در این کارگاه شرکت کنند.

 متقاضیان حضور در این کارگاه آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک موردنیاز مانند معرفی‌نامه از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. متقاضیان هم‌چنین می‌توانند به صورت آنلاین از طریق لینک موجود در انتهای همین صفحه ثبت‌نام کنند.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این کارگاه با آن دسته علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

•دریافت فرم ثبت نام دوره آموزشي تصميم گيري و حل مسئله

• ثبت نام از طریق سایت