اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی مدیریت فضای مجازی

تاريخ 1397/10/15 ساعات 16:35

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، یک کارگاه آموزشی با عنوان «مدیریت فضای مجازی» ویژه تشکل‌های اقتصادی، برگزار می‌کند.

 موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران در ادامه برنامه‌های خود برای تقویت تشکل‌های اقتصادی یک کارگاه آموزشی برای آشنایی بیشتر و استفاده بهینه از ظرفیت‌های فضای مجازی برگزار می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، در این کارگاه آموزشی 8 ساعته به مباحثی شامل آسیب‌های رسانه‌ای تشکل‌های اقتصادی، اقتضائات تولید محتوی در عصر ارتباطات، فرآیند تولید محتوی و مدیریت ابزارهای رسانه‌ای در تشکل‌های اقتصادی، مخاطب‌شناسی و تحلیل ذینفعان در فضای مجازی و فرآیند توزیع محتوی در فضای مجازی پرداخته می‌شود.

مدرس این کارگاه آموزشی سرگه بارسقیان است و شرکت در این دوره برای نمایندگان تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق رایگان بوده و صرفا به همراه داشتن معرفی‌نامه از تشکل مربوطه الزامی است. این دوره آموزشی طی روزهای 17 و 24 دی ماه جاری از ساعت 14 الی 18 در محل ساختمان شماره 2 اتاق تهران واقع در خیابان بیست و یکم وزرا برگزار می‌شود.

متقاضیان حضور در این کارگاه آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک موردنیاز مانند معرفی‌نامه از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir  ارسال کنند. متقاضیان هم‌چنین می‌توانند از طریق لینکی که در انتهای همین خبر آمده، از طریق آنلاین نیز ثبت‌نام کنند.

علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این کارگاه با آن دسته علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

• دریافت فرم ثبت نام

• ثبت نام از طریق سایت