اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی زبان انگلیسی مقدماتی

تاريخ 1397/10/10 ساعات 12:57

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC)، یک دوره آموزشی با عنوان «زبان انگلیسی مقدماتی سطح 2» برگزار می‌کند.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، برای تقویت توانمندی و آگاهی کارکنان بنگاه‌های بخش خصوصی اعم از مدیران و کارشناسان و مسوولان دفاتر، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متفاوتی را در سه ماهه پایانی سال در دستور کار خود قرار داده است، که از جمله می‌توان به دوره آموزشی زبان انگلیسی در سطوح مختلف و برای مقاصد و اهداف مختلف اشاره کرد.

دوره آموزشی زبان انگلیسی بازرکانی مقدماتی سطح (2) به مدت 25 جلسه 90 دقیقه ای در روزهای شنبه و دوشنبه هر هفته از ساعت 16 تا 19 در موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران برپا می‌شود و نخستین جلسه آن روز شنبه 22 دی ماه جاری است. تدریس در این دوره برعهده خانم عبادی و مخاطبان آن کلیه بازرگانان و فعالان بخش خصوصی به‌ویژه کارشناسان بین‌الملل و علاقمندان به این حوزه هستند.

هدف این دوره آموزش صحبت کردن به زبان انگلیسی و آشنایی با اصطلاحات و عباراتی است که در گفت‌وگوهای تجاری، جلسات کاری، سفرهای خارجی، دریافت یا ارائه اطلاعات در مورد کالا و محصول و هرگونه تعامل با طرف خارجی به کار برده می‌شود.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. هم‌چنین می‌توانند طریق لینک موجود در انتهای همین خبر، به صورت آنلاین در این دوره ثبت‌نام کنند.

 علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.