اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی فروش حرفه‌ای

تاريخ 1397/10/10 ساعات 12:52

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC)، یک دوره آموزشی با عنوان «فروش حرفه‌ای» برگزار می‌کند.

اگر چه شرایط اقتصادی کشور رو به سختی گذاشته و متغیرهای کلان اقتصاد از تداوم این دوران سخت، لااقل تا پایان سال آینده خبر می‌دهند اما این مشکلات نه‌تنها نافی آموزش کارکنان بنگاه‌های اقتصادی نیست، که ضرورت آن بیشتر احساس می‌شود. در شرایط بحرانی است که فعالان و کارشناسان اقتصادی می‌توانند با تکیه بر دانش و آگاهی خود، تصمیماتی بگیرند که بنگاه را نجات دهد یا به بهبود شرایط بنگاه منجر شود.

در همین راستا موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران، برای تقویت توانمندی و آگاهی کارکنان بنگاه‌های بخش خصوصی اعم از مدیران و کارشناسان و مسوولان دفاتر، برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متفاوتی را در سه ماهه پایانی سال در دستور کار خود قرار داده است، که از جمله می‌توان به دوره آموزشی فروش حرفه‌ای اشاره کرد.

این دوره آموزشی به مدت 16 ساعت در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 تا 20 در موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران برپا می‌شود و نخستین جلسه آن روز اول بهمن ماه است. تدریس در این دوره برعهده آقای بدیع‌زادگان، از اساتید مورد تایید موسسه WIFI اتریش و عضو هیات علمی موسسه آموزش اتاق تهران است. مخاطبان این دوره آموزشی کلیه بازرگانان و فعالان بخش خصوصی به‌ویژه کارشناسان فروش و علاقمندان به این حوزه هستند.

سرفصل‌هایی چون فلسفه و جایگاه فروش، تدوین مدل‌های اجرایی فروش، استراتژی و تکنیک‌های فروش، راهکارهای ایجاد وفاداری در مشتریان، روش‌های گرفتن بازخورد و جمع‌آوری اطلاعات و ... در این دوره آموزش داده می‌شود.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند. هم‌چنین می‌توانند طریق لینک موجود در انتهای همین خبر، به صورت آنلاین در این دوره ثبت‌نام کنند.

 علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس بگیرند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.