در موسسه آموزش و منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران آغاز شد

برگزاری دوره آموزشی مکاتبات و تجارت خارجی به روش LENA (مدل آموزشی WIFI اتریش)

تاريخ 1397/10/01 ساعات 10:35

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) برگزاری دوره آموزشی مکاتبات و تجارت خارجی به روش لنا بر اساس مدل آموزشی موسسه وی‌فی (WIFI) اتریش را آغاز کرد.

در این دوره که از 24 آبان ماه 97 آغاز شده، سرفصل‌هایی از جمله اینکوترمز، چگونگی درخواست پروفرما، پرداخت‌های بین‌المللی، فرآیندهای عملکرد اعتبار اسنادی و.... ارائه می‌شود و هدایت این دوره را آقای بهزاد نجفی مدرس مورد تایید  WIFI اتریش و عضو گروه‌های علمی موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران برعهده دارد.

در این دوره حذف روش‌های تکراری و کم‌تاثیر آموزشی که در آن مدرس دوره نقش اصلی را ایفا می‌کند، مورد تاکید قرار گرفته و مدرس با حضور و مشارکت فعال شرکت‌کنندگان دوره، یادگیری متقاضیان را به طرز قابل توجهی ارتقا می‌بخشد.

شرکت‌کنندگان در دوره‌هایی با روش LENA ، مفهوم یادگیری مشارکتی را می‌آموزند که این مفهوم همان روش یادگیری فعال است، این روش شامل تمرکز بر روی یک روش آموزشی است که یادگیری مشارکتی و تجربی را تسهیل و فعال می‌کند و در نتیجه به افزایش پایدار دانش و مهارت و همچنین رشد شخصیت برای شرکت‌کنندگان منجر می شود.

روش‌های مشارکتی و استفاده از ابزار خلاقانه روشی است که در طول دوره‌هایی با این روش جهت تسهیل در مورد موضوعات مختلف مورد بحث استفاده می‌شود.