اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی مقدماتی برای صادرات با ابزار دیجیتال

تاريخ 1397/10/01 ساعات 10:13

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC)، یک کارگاه با عنوان «آموزش مقدماتی برای صادرات با ابزار دیجیتال» برگزار می‌کند.

 با توجه به ضرورت بهره‌برداری از فناوری‌های نوین در کسب‌وکار و آینده کسب‌وکارها مالی و پولی، مرکز آموزش اتاق تهران تمرکز ویژه‌ای روی آموزش تکنیک‌های بهره‌برداری و استفاده از این ابزار جدید دارد. در همین راستا نیز دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متنوعی در خصوص رمزارزها، بلاکچین و تجارت دیجیتال برای فعالان اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی تهران برنامه‌ریزی کرده است.

کارگاه آموزش مقدماتی صادرات با ابزار دیجیتال به مدت 4 ساعت در روز 23 دی ماه 97 از ساعت 9 تا 13 در محل ساختمان آموزش اتاق تهران برپا می‌شود و مخاطبان آن مدیران عامل و صاحبان بنگاه‌ها، کارآفرینان، مدیران بازاریابی و روابط بین‌الملل، هم‌چنین کارشناسان بازاریابی دیجیتال و برندینگ هستند. تدریس در این کارگاه آموزشی برعهده شهریار شهابی، فرید شکریه، علیرضا جعفری و سلمه محمودی قرار داده شده است.

مطالبی که در این کارگاه به مخاطبان عرضه می‌شود در سه بخش دسته‌بندی شده است. در بخش اول بخش اول اقتصاد دیجیتال و اهمیت آن برای شرکت‌های ایرانی، فراگیری فروش دیجیتال در دنیا، اعتمادسازی و گام‌های مهم برای متمایز شدن از سایرین مطرح می‌شود. بخش دوم به سامان‌دهی اطلاعات با دسترسی مستقیم به داده‌ها، تجارت الکترونیکی و تولید محتوا ویدئویی می‌پردازد. و در بخش سوم شبکه‌سازی و کاهش هزینه‌های بازاریابی، استراتژی فروش دیجیتال در کمتر از سه دقیقه، انگیزه‌سازی در مشتریان و بسته‌بندی حمل و نقل و پخش کالا تدریس می‌شود.

 متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند.

  علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس حاصل کنند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

• دریافت فرم ثبت‌نام

• ثبت نام از طریق سایت