در اتاق بازرگانی،صنایع،معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌شود

کارگاه آموزش پارادایم بلاکچین و کاربردهای آن

تاريخ 1397/09/18 ساعات 19:17

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) با همکاری اتاق بازرگانی مشترک ایران و سوئیس و دانشگاه صنعتی شریف، یک کارگاه آموزشی با عنوان «آموزش پارادایم بلاکچین و کاربرد اساسی آن» برگزار می‌کند.

با توجه به ضرورت بهره‌برداری از فناوری‌های نوین در کسب‌وکار و آینده مبادلات مالی و پولی، مرکز آموزش اتاق تهران با بهره‌گیری از متخصصان حوزه رمزارزها و بلاکچین یک کارگاه آموزشی برای فعالان اقتصادی و علاقمندان برنامه‌ریزی کرده است.

این کارگاه آموزشی به مدت 4 ساعت در روز 17 دی ماه 97 در محل ساختمان آموزش اتاق تهران برپا می‌شود و در آن علاوه بر آشنایی با ارزهای رمزنگار و دیجیتال مطرح در جهان به ویژه بیت‌کوین، کاربردهای تجاری بلاکچین به مخاطبان آموزش داده می‌شود.

سرفصل‌هایی چون چشم‌انداز فناوری تا سال 2020، آشنایی با بلاکچین و بیت‌کوین، اتریوم و قراردادهای هوشمند، کاربردهای تجاری بلاکچین، استارت‌آپ‌های بلاکچینی و ... در این کارگاه توسط محمد دواتگر و حسین غضنفری آموزش داده می‌شود.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند.

 علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس حاصل کنند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام

لینک ثبت نام