اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می کند

کارگاه آموزشی نگارش قرارداد به زبان انگلیسی

تاريخ 1397/09/17 ساعات 16:50

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک کارگاه آموزشی با عنوان «نگارش قرارداد به زبان انگلیسی» برگزار می‌کند

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، کارگاه آموزشی نگارش قرارداد به زبان انگلیسی‌ (Contract Drafting Masterclass)‌ به عنوان به‌روزترین و تخصصی‌ترین مهارت بین رشته‌ای حقوق و زبان انگلیسی توسط موسسه آموزش اتاق تهران برگزار می‌شود.

این کارگاه به مدت 10 ساعت آموزشی و در دو جلسه در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه‌ 11 و 12 دی ماه 1397 از ساعت 15 تا 20 برپا می‌شود. مدرس این کارگاه علیرضا رجبی، کارشناس ارشد حقوق تجاری اقتصادی بین‌الملل‌ و زبان انگلیسی‌ و مدرس قرارداد‌های تجاری بین‌الملل است.

اتاق تهران در برگزاری کارگاه آموزشی نگارش‌ قرارداد به زبان انگلیسی، وکلا و حقوقدانان، داوران بین‌المللی، مشاوران حقوقی، مدیران قراردادها، مترجمان قراردادها و تمام افرادی که در نگارش، مذاکره یا بازنگری قراردادها فعالیت دارند را مخاطب قرار داده است. برای حضور در این دوره دارا بودن دانش متوسط به بالا در زبان انگلیسی توصیه می‌شود.

 در این دوره، مباحث کلی در نگارش قرارداد‌های انگلیسی، نحوه نگارش مفاهیم حقوقی مختلف در قرارداد‌های انگلیسی، تفاوت‌های پنهان در مفاهیم توافق، تعهد، اجرا، اختیار و ... در ساختار زبان انگلیسی، ابهامات رایج و نحوه برطرف کردن آنها‌ وچگونگی کاهش اختلافات ناشی از نگارش و لغات و اصطلاحات دردسر ساز در زبان انگلیسی قراردادها آموزش داده می‌شود.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند.

 علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس حاصل کنند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام

 لینک ثبت نام