اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی اعتمادسازی و تیم‌سازی در تشکل‌ها

تاريخ 1397/09/17 ساعات 16:46

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «اعتمادسازی و تیم‌سازی در تشکل‌ها» برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در راستای مسوولیت و برنامه‌های خود برای توانمندسازی تشکل‌های بخش خصوصی و تقویت تشکل‌گرایی، اقدام به برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متنوع برای مدیران، دبیران و کارشناسان تشکل‌های بخش خصوصی کرده است.

به گزارش روابط عمومی اتاق تهران، دوره اعتمادسازی و تیم‌سازی در تشکل‌ها با مخاطب قرار دادن دبیران و مدیران واحدهای تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق تهران طی 20 ساعت آموزشی و با هدایت و تدریس ابوالفضل وطن‌پرست از روز چهارشنبه 14 آذر ماه 97 شروع می‌شود. این دوره در روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت 9 تا 13 برپای می‌شود.

در این دوره آموزشی، مفهوم اعتماد به عنوان مهمترین دارایی فعالیت جمعی در تشکل‌های کارفرمایی مورد بحث و بررسی قرار قرار می‌گیرد و اثر مولفه‌های مختلف اعم از هم‌نشینی رقبا در تشکل‌ها، انواع تیم‌سازی در بخش اجرا، هیات مدیره و کمیته‌ها در تشکل‌های اقتصادی تبیین خواهد شد. شرکت در کارگاه آموزشی اعتمادسازی و تیم‌سازی رایگان بوده اما همراه داشتن معرفی‌نامه از تشکل مربوطه الزامی است.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز مانند معرفی‌نامه از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir  ارسال کنند.

 علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس حاصل کنند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام