اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

کارگاه آموزشی استراتژی و تکنیک‌های پیشرفته جستجو در گوگل

تاريخ 1397/09/11 ساعات 10:16

موسسه آموزش و توسعه منابع انساني اتاق بازرگاني تهران (ITECC) كارگاه آموزشي «استراتژي و تكنيك‌هاي پيشرفته جست‌وجو در گوگل» را برگزار می‌کند.

 موسسه آموزش اتاق بازرگانی تهران در راستای تقویت بدنه بنگاه‌های بخش خصوصی و بالا بردن سطح توانمندی‌ نیروهای فعال در سطوح مختلف در این بنگاه‌ها، دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی عمومی متنوعی را در برنامه خود گنجانده است که می‌توان به کارگاه تکنیک‌های جست‌وجو در گوگل اشاره کرد که می‌تواند برای کارشناسان بنگاه‌ها و تشکل‌های بخش خصوصی مفید فایده باشد.

کارگاه آموزشی استراتژي و تكنيك‌هاي پيشرفته جست‌وجو در گوگل روز یکشنبه 18 آذرماه سال جاری از ساعت 16 تا 18 در ساختمان آموزش اتاق تهران برگزار می‌شود و مخاطبان آن پست‌هاي سازماني كارشناس و بالاتر و كليه افراد و فعالان اقتصادی علاقمند به كار در محيط اينترنت هستند.

در این دوره، استراتژی‌های جست‌وجو، تکنیک‌های جست‌وجو و سایر ابزار پیشرفته در گوگل آموزش از سوی آبتين منصوري، مدرس این دوره، به حاضران ارائه و آموزش داده می‌شود.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir   ارسال کنند.

 علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس حاصل کنند. ضمنا با توجه به محدودیت کلاس، افرادی که زودتر ثبت‌نام خود را تکمیل کنند در اولویت حضور در این کارگاه قرار می‌گیرند.

دریافت فرم ثبت‌نام