اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار ‌می‌کند

کارگاه آموزشی انتشار نشریات و خبرنویسی ویژه تشکل‌ها

تاريخ 1397/09/11 ساعات 10:14

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک کارگاه آموزشی با عنوان «انتشار نشریات و خبرنویسی» ویژه تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی برگزار ‌می‌کند.

در ادامه برنامه‌هایی که اتاق تهران برای توانمندسازی تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی از طریق توسعه دوره‌های آموزشی تدارک دیده است، موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران در نظر دارد، کارگاه آموزشی انتشار نشریات و خبرنویسی را با تاکید بر اجزای خبر و سبک‌های خبری، برای نیروهای روابط عمومی و خبرنگار تشکل‌ها برگزار کند.

برابر برنامه‌ریزی صورت گرفته، مدت زمان این کارگاه چهار ساعت است و روز چهارشنبه هفتم آذر ماه 1397 از ساعت 9 تا 13 برپا می‌شود. مخاطبان این کارگاه، مسئولان روابط عمومی تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق تهران هستند.

اصول خبرنویسی، ارزش‌های خبری، عناصر خبری، سبک‌های خبری، سخت‌خبرها، اصول و تعریف نرم خبر، اصول سرمقاله نویسی، اصول یادداشت‌نویسی، تفسیرنویسی و تحلیل‌نویسی، سرفصل‌های آموزشی است که در این دوره توسط محسن ایلچی، روزنامه‌نگار و مدرس روزنا‌مه‌نگاری، به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد.

 هم‌چنین لازم به ذکر است که شرکت در کارگاه انتشار نشریات و خبرنویسی برای مخاطبان رایگان بوده اما همراه داشتن معرفی‌نامه از تشکل مربوطه الزامی است.

متقاضیان حضور در این دوره آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کرده و به همراه سایر مدارک موردنیاز مانند معرفی‌نامه از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند.

 علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723 تماس حاصل کنند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این دوره آموزشی با آن دسته از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام