اتاق تهران با همکاری دفتر مقابله با جرم و مواد مخدر سازمان ملل برگزار ‌می‌کند

نخستین کارگاه آموزش بین‌المللی مبارزه با فساد بخش خصوصی

تاريخ 1397/09/10 ساعات 16:54

اولین کارگاه آموزش بین‌المللی مبارزه با فساد بخش خصوصی (بنگاه سالم) توسط اتاق بازرگانی تهران برگزار ‌می‌شود.

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران(ITECC)  اولین دوره آموزش بین‌المللی مبارزه با فساد بخش خصوصی (بنگاه سالم) را با همکاری دفتر مقابله با جرم و مواد مخدر سازمان مللUNODC) ) و کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌الملل(ICC)  برگزار ‌می‌کند.

این کارگاه آموزشی در حالی برگزار ‌می‌شود که اواخر آبان ماه، نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد در ایران با رییس اتاق بازرگانی تهران ملاقات کرده و دو طرف درباره راه‌های تعامل و همکاری بیشتر در امر مبارزه با فساد به تبادل نظر پرداختند.

 

اکنون قرار است یک کارگاه آموزشی در موضوع مبارزه با فساد در بخش خصوصی با همکاری دفتر مقابله با جرم و مواد مخدر سازمان ملل با هدف ارتقاء سطح آگاهی فعالان اقتصادی ایرانی در خصوص موازین مبارزه با فساد در 19 آذر ماه 1397 از ساعت 8:30 الی 12 به مدت چهار ساعت، در طبقه ششم ساختمان شماره دو اتاق برگزار شود.

 

در این کارگاه یک روزه، سرفصل‌هایی چون کنوانسیون بین‌المللی مبارزه با فساد و تاثیر آن بر بخش خصوصی، پیشنهادهای سازمان ملل برای یک برنامه انطباق‌پذیری رسمی، پیشنهادهای سازمان ملل برای برنامه انطباق‌پذیری غیررسمی شرکت‌های کوچک و متوسط، برنامه آزمایشی اجرای مدل بنگاه سالم و موردهای مطالعاتی فساد بخش خصوصی از سوی اساتیدی چون خانم یوجینگ یو، مسئول مبارزه با فساد بخش خصوصی دفتر مقابله با جرم و مواد مخدر سازمان ملل، حسن عابدی جعفری عضو هیات نمایندگان اتاق تهران، ملک‌رضا ملک پور قائم‌مقام دبیرکل کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌الملل و رسول نورالسنا استاد آمار کاربردی و عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

 

با توجه به محدوديت ظرفيت، اولویت با کسانی خواهد بود که فرآیند ثبت نام را زودتر تکمیل کنند. همچنین به فراگیرانی که کارگاه را با موفقیت طی کنند گواهینامه معتبر از جانب اتاق بازرگانی تهران، کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌الملل و دفتر مقابله با جرم و مواد مخدر سازمان ملل اعطا خواهد شد.

متقاضیان حضور در این کارگاه باید فرم تکمیل شده ثبت‌نام را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران ارسال کنند. همچنین علاقمندان به حضور در این کارگاه می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 - 88107723 تماس حاصل کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام