اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی مدیریت خرید و سفارشات خارجی

تاريخ 1397/09/05 ساعات 15:54

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «مدیریت خرید و سفارشات خارجی» برگزار می‌کند.

 موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق تهران، به منظور ارتقای دانش و توانمندسازی فعالان اقتصادی بخش خصوصی به‌ویژه در مراوده با شرکا و همتایان خارجی برای تامین مواد اولیه، ماشین‌آلات و سایر نیازهای مدنظر بنگاه‌های داخلی یک دوره آموزشی در حوزه خرید و سفارش خارجی برگزار می‌کند.

مدت این دوره آموزشی 32 ساعت است که از روز چهارشنبه 21 آذرماه 1397 آغاز و به طور مرتب در روزهای دوشنبه و چهارشنبه از ساعت 16 تا 20 برپا می‌شود.

در این دوره آموزشی سرفصل‌هایی چون نکات کاربردی مقررات صادرات و واردات و امور گمرکی در ثبت سفارش و ترخیص، کد HS و گروه کالایی، نرخ ارز، مراحل و روش‌های واردات، قیمت تمام شده کالاهای وارداتی، ترخیص و اظهارنامه، اینکوترمز و ارزش کالا، روش‌های پرداخت بین‌المللی و بررسی ریسک، بیمه و بازرسی کالا، اسناد حمل، قراردادهای تجاری خارجی، ثبت سفارش و تعیین منابع سفارشی، حواله ارزی در ثبت سفارش و ... ارائه می‌شود.

تدریس در این دوره آموزشی برعهده ایرج زینال‌زاده است و مخاطبان آن صاحبان کسب و کار، مدیران بنگاه‌های اقتصادی و کلیه بازرگانان و فعالان بخش خصوصی هستند.

در پایان این دوره به حاضران مدرک رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای تعلق می‌گیرد و با توجه به محدودیت ظرفیت این دوره کاربردی، اولویت حضور با کسانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

 

متقاضیان حضور در این  دوره باید فرم تکمیل شده ثبت‌نام را به همراه سایر مدارک مورد نیاز از طریق نمابر به شماره 88107762 و یا پست الکترونیک به آدرس  edu@tccim.ir  به موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران ارسال کنند.

 همچنین علاقمندان به حضور در این دوره می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های 88107732 - 88107723 تماس بگیرند.

دریافت فرم ثبت‌نام