اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران برگزار می‌کند

دوره آموزشی سیاستگذاری و مدیریت انتشار نشریات تشکل‌ها

تاريخ 1397/08/20 ساعات 14:55

موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران (ITECC) یک دوره آموزشی با عنوان «سیاستگذاری و مدیریت انتشار نشریات تشکل‌ها» برگزار می‌کند.

اتاق بازرگانی در راستای توانمندسازی تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی، دوره‌های آموزشی مختلفی را برای ارکان تشکل‌ها و تقویت مهارت نیروی انسانی فعال در تشکل‌ها برنامه‌ریزی کرده است که طی سال جاری برپا شده یا در ماه‌های پیش رو برگزار می‌شود. این دوره‌ها و کارگاه‌ها هم برای کارکنان تشکل‌ها و هم برای اعضای هیات مدیره و دبیران تشکل‌های اقتصادی بخش خصوصی تدوین شده است.

در همین راستا موسسه آموزش و توسعه منابع انسانی اتاق بازرگانی تهران یک دوره آموزشی سیاستگذاری و مدیریت انتشار نشریات به مدت 8 ساعت آموزشی در روزهای چهارشنبه 23 و 30 آبان ماه از ساعت 9 تا 13 برگزار می‌کند.

ویژگی‌های یک نشریه خوب، سیاستگذاری نشریه و اصول حرفه‌ای تولید نشریه صنفی نیز از جمله سرفصل‌های آموزشی این کارگاه است و تدریس در آن نیز برعهده محسن ایلچی است. سردبیران مجلات، دبیران و مسئولان روابط عمومی تشکل‌های اقتصادی عضو اتاق تهران مخاطبان این دوره هستند. شرکت در این کارگاه آموزشی رایگان است و همراه داشتن معرفی‌نامه از تشکل مربوطه الزامی است.

متقاضیان حضور در این کارگاه آموزشی باید فرم ثبت‌نام را دریافت و تکمیل کنند و به همراه سایر مدارک موردنیاز مانند معرفی‌نامه از طریق نمابر به شماره 88107762 یا پست الکترونیک به آدرس edu@tccim.ir ارسال کنند.

 علاقمندان برای دریافت اطلاعات بیشتر ‌می‌توانند با شماره تلفن‌های 88107732 و 88107723  تماس بگیرند. لازم به ذکر است که با توجه به محدودیت فضای موجود، اولویت حضور در این کارگاه با آن دسته  از علاقمندانی است که زودتر فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.

دریافت فرم ثبت‌نام